banner461
banner195

Nevşehir 7’den 70’e sandığına sahip çıkıyor

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde AK Parti seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 Nevşehir 7’den 70’e sandığına sahip çıkıyor
07 Mart 2015 Cumartesi 15:17

banner143
Nevşehir 7’den 70’e sandığına sahip çıkıyor
İlgili Galeriye Git
banner134

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde AK Parti seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ak Parti, bu kapsamda  sandık güvenliği konusunda, seçimlerde görev alacak partililerin katıldığı ve tüm Türkiye’de eş zamanda gerçekleştirilen  ‘Sandığa Sahip Çıkıyoruz” toplantısını gerçekleştirdi.

Nevşehir’de Merkez İlçe başta olmak üzere 7 İlçede Belde ve köylerde, evlere, işyerlerine ve kahvehanelere temsili olarak kurulan sandıklarla gerçekleştirilecek programda, AK Parti’nin 3 ana kademe, 3 kadın kolları ve 3 gençlik kolları üyelerinden oluşan 9 kişilik sandık yönetim kurulları aktif hale geldi. Ayrıca, bu toplantılarda sandıklardaki eksiklikler tespit edilerek, Sandık Yönetim Kurulu üyelerinden, temsili sandıkların başına gelmeyenler tespit edildi ve yerlerine yeni isimler atandı.
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver yaptığı açıklamada, yaklaşan genel seçimler öncesinde AK Parti’nin tüm ilgili organlarının birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir uyum örneği gösterdiğini belirtti.

Sandık toplantılarında partinin her bir kademesinde görev alan insanların bilgilendirilmesinin hedeflendiğini kaydeden Tanrıver; “Demokrasilerde sandık ana belirleyici güçtür, çünkü gücünü halktan almayan bir siyasi mekanizma bitmeye, tükenmeye ve yok olmaya mahkumdur. AK Kadroların inançlı ve kararlı Türkiye sevdasını yakından izleyen ve takip eden aziz milletimiz önüne konulan her sandıkta, evlatlarına sahip çıkma adına kararlı tutumlarını halen devam ettirmektedir .Hepinizin malumu olduğu şekliyle Türkiye, 7 Haziran 2015 tarihinde genel seçimlere gidecek ve önümüzdeki dönem milletimizi temsil edecek olan milletvekillerini seçecektir. Partimiz, devletimize ve milletimize en iyi şekilde hizmet edecek adayların belirlenmesi için aday belirleme sürecine başlamış ülkemizi 2023 hedeflerine yaklaştıran önemli adımlardan biri daha atmıştır. Yeni Türkiye'nin inşası sürecindeki önemli aşamalardan biride Milletvekilliği Genel Seçimleridir. Bu nedenle sandıklar bizim için vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Seçim günü de sandık kurullarımız ve müşahitlerimizle hep birlikte sandık başlarında olacağız. Sandıklarımıza ve oylarımıza sahip çıkacağız. Bunun için bugünden çalışmalı ve meydana gelebilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı hazırlıklı olmalıyız. Bu anlamda hepimize çok büyük sorumluluklar düşüyor. Sandık bazlı yapılan bu çalışmalarla parti olarak halkın tabanına yani milletimize inmenin en iyi örneğini sergiliyoruz. Bu çalışma ve toplantılarla temel amacımız, sandıklarda partimizin ve bizlerin arzu ettiği en güzel sonuçları almaktır. Bu heyecan ve çalışma azminin neticesinde Nevşehir’imiz yine partimizin gurur duyacağı bir şehir olacaktır” diye konuştu.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
oyları çalan sizsiniz şimdi de sandığa sahip çıkalım diyorsunuz.
Avatar
fani - 3 yıl önce
Allah yar ve yardımcı nız olsun
Avatar
gülşehirliler - 3 yıl önce
kürşat efendinin kendine sahip olamıyorki sandıga sahip çıksın o herkese boncuk dagıtır
Avatar
GÜLŞEHİRLİ - 3 yıl önce
gülşehirliler olarak yorum yazan kişi sen kimsin ki bizler adina yorum yapiyorsun bende gülşehirliyim senin yorumuna katilmiyorum kumlukta oyun oynadigini düşünüyorsan bir boncukta sana
Avatar
GÜLŞEHİRLİLER - 3 yıl önce
gülşehirliler olarak yorum yapan boncuk meraklisi kişi boncuk mu lazim
Avatar
Furkan Güneş - 3 yıl önce
sandığa sahip çıkın ki oylara ayar verin. hak yiyorsunuz. vebal altındasınız. yazık.