banner461
banner195

Nevşehir AK Gençlerde Yeni Başkan Belli Oldu

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş’in Milletvekili Ebubekir Gizligider’e danışman olmasının ardından parti de yeni gençlik kolları başkanı kim olacak sorusu bugün cevap buldu.Her zaman olduğu gibi konu hakkında Nevşehirin sesi ve sitesi olarak İlk kez FİB Haber Açıklıyor...4 ayrı ismin aday olduğu AK Parti Nevşehir Gençlik Kollarında Yeni Başkan Av. Mahmut Uluer oldu.

Nevşehir AK Gençlerde Yeni Başkan Belli Oldu
07 Eylül 2013 Cumartesi 15:41

banner143
banner134

AK Parti Genel Merkezi tarafından Atama ile gelecek yeni Gençlik Kolları Başkanlığına Av.Mahmut Uluer i atadığı bildirildi.

Hatırlanacağı üzere AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Selçuk Cingitaş, Osman Polatçelik, Sabri Şenyüz ve Mahmut Uluer isimleri yarışmıştılar.

Birkaç gün içerisinde AK Parti İl Başkanlığınca konuya ilişkin bir basın toplantısı ile yeni Başkanın açıklanması ve Yasin Güneş yerine görevlendirilen Mahmut Uluer ile devir teslim töreni de yapılması bekleniyor.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş’in yerine atanan Yeni Başkan Mahmut Uluer'in gençlik kolları başkanlığında yeni bir yapılanmaya gitmesi de bekleniyor.

FİB Haber Merkezi olarak Yeni Başkan Mahmut Uluer e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Uluer Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı,Genç Hukukçu Öğretmen Pilot Av. Mahmut Uluer,geçtiğimiz günlerde  Sri Lanka Fahri Konsolosu Olarak Atanmıştı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak genç - 5 yıl önce
bu kararı kim vermişse çok yanlış bir karar verilmiştir.ak gençliği bundan sonra sahada göreceğimizi hiç sanmıyorum.bu işler parayla şöhretle olacak işler değil başka düşüncelerle başka menfaatlerle gelenlerin sonunu elbet kötü olacaktır.
Avatar
murat ulutaş - 5 yıl önce @ak genç
inşaallah nevşehirimiz ve ak parti için hayırlı olur.yeni başkana bir öğütüm var.bu parti ve bu birliktelik kolay kurulmadı.ak partiyi bu aşamaya getirenler başta recep tayyip erdoğan olmak üzere tüm dava arkadaşları ve kurucu başkanlar çok eza cefa çektiler.onun için bu avantajı iyi kullanmak lazımdır.kimseye particilik yapmadan, bir haksızlık gördüğünde milletvekilide olsa,bakanda olsa,ilçe başkanıda olsa , başbakanda olsa hesap sorabilleceksin.eğer milletin hakkını makam uğruna sormazsan,o zaman hesabını allah sorar.yeni görevinizde üstün başarılar ...
Avatar
kerem kahraman - 5 yıl önce @murat ulutaş
hayırlı olsun
Avatar
KemalReis - 5 yıl önce
herşey parası olan zenginin eline kalmış.bu nasıl iştir
Avatar
murat Biltekin - 5 yıl önce
hayırlı olsun allah yolumuzu açık etsin
Avatar
MUSTAFA KARAMAN - 5 yıl önce
hayirli ugurlu olsun mahmut kardesimiz yeterince burokrasi deneyimi ve ic dis politikadada kendini yetistirmis bir kardesimiz yakisir kendine o makam
Avatar
akp - 5 yıl önce
şimdi ak gençliğin durumu ne olacak bu teşkilat başkanın gelmesi bi işe yaramamış yani herkes yine bildiğini okumuş
Avatar
ak genç - 5 yıl önce
allah sonlarını hayır etsin bu olmamış