banner461
banner195

Nevşehir Ak Gençlik Gelişim Kampında Buluştu

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı M.Rauf Yanar, Yönetimi ve İlçe Gençlik Kolları Başkanları Kızılcahamam'da düzenlenen ‘Büyük Türkiye'nin Güçlü Gençliği’ başlıklı gelişim kampına katıldı.

Nevşehir Ak Gençlik Gelişim Kampında Buluştu
03 Eylül 2016 Cumartesi 00:21

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Ankara Kıılcahamam’da 02-04 Eylül tarihleri arasında “Büyük Türkiye'nin Güçlü Geleceği” Temasıyla düzenlenen “Gelişim Kampı” nın ilk günü start aldı.

Kızılcahamam'da düzenlenen Ak Parti Gençlik Kolları Gelişim Kampı toplantısının ilk gününde AK parti Nevşehir Gençlik kolları İl Başkanı Av. Mustafa Rauf YANAR'ın sunumu ile başladı.

Geleceğin güçlü yöneticileri olacağız...!

 Gençlik kolları olarak dolu dolu bir eğitim programı geçireceklerini aktaran AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Yanar, “Üç gün boyunca alanında uzaman eğitimciler ve teşkilat mensuplarımızla bir araya geleceğiz. Donanımlı ve kendini yetiştiren bir gençliğe sahibiz. AK Parti gençliğine her zaman büyük önem veren bir partidir. Bizler ülkemizin geleceği olacağımızın idrakindeyiz. Şimdinin gençliği geleceğin güçlü yöneticileri olacağız. Bunun için boşa geçirecek zamanımız yok. 2023 ve 2071 hedefleri için var gücümüzle çalışıyor kendimizi yetiştiriyoruz. Katılım ve destekleriyle Gençlik Kolları Başkanımız Melih Ecertaş’a düzenlenen bu gençlik kampı için teşekkürlerimizi sunarız ”dedi.


3 gün sürecek olan Kızılcahamam Gençlik Kolları Gelişim Kampı'nın ilk günü AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Yanar'ın sunumu ve Genel Merkez Gençlik kolları Başkan Melih Ecertaş ile Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Burak Yıldız'ın katılımı ile devam ediyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.