banner461
banner195

Nevşehir AK Gençlik Meydanları Hiç Boş Bırakmıyor….

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar ve yönetimi 7 Haziran Genel Seçimleri öncesinde başlattıkları hummalı bir çalışma ile gece gündüz demeden girilmedik gezilmedik kapı bırakmadan genç seçmenlerle buluşuyor.

Nevşehir AK Gençlik Meydanları Hiç Boş Bırakmıyor….
07 Mayıs 2015 Perşembe 18:30

banner143
Nevşehir AK Gençlik Meydanları Hiç Boş Bırakmıyor….
İlgili Galeriye Git
banner134
 AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Rauf YANAR ve yönetimi 2015 Genel Seçimleri öncesinde geçtiğimiz 30 mart yerel seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde olduğu gibi hummalı bir çalışma ile gece gündüz demeden girilmedik gezilmedik kapı bırakmadan genç seçmenlerle buluşuyorken taraflı tarafsız her kesimin takdirini topluyor.

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Rauf YANAR,FİB Haber Merkezimize vermiş olduğu demecinde, Gençlik teşkilatımızla seçim meydanlarında hemen hemen her yerdeyiz.

Gerek milletvekili adaylarımızla yapılan gezilerde gerekse genç seçmenlerimizle yaptığımız ev sohbetlerinde, gündüzleri genç esnaf kardeşlerimizle hasbihal edip onların duygu ve düşüncelerini dinleme fırsatı buluyoruz.

Görüyoruz ki; genç seçmenlerimizin hamdolsun partimize ve davamıza teveccühü bir hayli fazla. Girilmedik dükkan, cafe ve ev bırakmıyoruz. BİR HİKAYEMİZ OLSUN sloganıyla kapı kapı ev ev dükkan dükkan gençlik gezileri ve buluşmaları düzenliyoruz.

Ayrıca sağlam bir teşkilatlanma oluşturduğumuz üniversitemizdeki ÜNİAK ekibimizle Milletvekili adaylarımızı buluşturup gençliğe dair sorunları dinliyor ve istişarelerde bulunuyoruz. Gençlik kolları teşkilatımızda bulunan bayan kardeşlerim, genç bayan seçmenlerimizi ziyaret etmekte,bizler artık kendini sadece sosyal hesaplar üzerinden kendini ifade eden gençlik değil, sürekli sahalarda olan dava şuuru ile yetişen imanlı bir gençlik olma yolunda gayretlerimizi sergiliyoruz.

Yanar ; Yeni Türkiye söylemiyle birlikte yeni bir gençlik yapılanmasının içerisindeyiz ve gençlik kollarımız bilinçli ve vizyon sahibi gençler ile dolup taşıyor ve biz artık hamdolsun ki bir akedemiye dönüşüyor ve Nevşehiri yönetecek gençler yetiştiriyoruz. İşte BİR HİKAYEMİZ OLSUN sloganıyla düzenlenen gençlik buluşmalarımız ile parti tabanındaki gençlere bir ivme kazandırıyoruz.

Ak Parti ailesi olarak gerek ana kademe, gerekse gençlik ve kadın kollarımız milletvekili adaylarımız ile yoğun bir tempo altında 7 haziran 2015 genel seçimlerine hazırlanıyoruz.

Gayretli çalışmalarından ötürü gençlik teşkilatıma ve bu özverili çalışmada hemen hemen gittiğimizde her yerde bizlerin yanında olan genç seçmen kardeşlerime, bir güler yüzü eksik etmedikleri için ve bu göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı özellikle şükranlarımı sunuyorum. Dedi.

Bizler de taraflı tarafsız her kesimin ilgi ve takdirini toplayan göstermiş olduğu mütevazi duruşu ve sıcak kanlılığı ile beğeni kazanan Ak Parti İl gençlik kolları Başkanı ve yönetimine başarılar diliyoruz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
marka köylü - 3 yıl önce
gençlerin karnı tok bunlara
Avatar
Ak parti - 3 yıl önce
marka köylü hayırdır neye aç neye tok sen nasıl biliyorsun ki
Avatar
akp - 3 yıl önce
Maşallah yasin güneşin askerleri rauf yanarla birlikte komutan oldular helal olsun size ama birde sizlere is konusunda yardımci olsa akp cogunuzun cebinde harçlığı yok yinede helal olsun dava bilincinde çocuklar
Avatar
Asena - 3 yıl önce
Helal olsun ak gençliğe bizde böyle dava şuuru na sahip genç nerede
Avatar
NÜKREDİT: BU GENÇLİK İŞSİZLİĞİ BİLİYORMU? - 3 yıl önce
2002 işsizlik oranı:10.8
2014 işsizlik oranı:10.9 -2015 ilk çeyrek:akp gençliğinin işi hazır tabi bunlar işsizlik nedir bilmez.sınavlarda soru çalıp sınava girer iş sahibi olur bunlar herşey ortada gençler bu oranları nir düşünün???not işsizlik verileri ve sayılarıyla oynanmasına rağmen işsizliği düşürememmiş aksine artırmış bir akp bunu bir açıklayınsana gençler.
Avatar
Ak partili - 3 yıl önce
Benim çocuğum da alanlarda çalışıyo gençlik kollarında iş para menfaat beklentisi içinde vallahi de tallahi de beklentimiz yok ülke için vatan için Allah rızası için
Avatar
marka köylü - 3 yıl önce
ak parti
gençlerimiz bilinçlendi çok şükür neyin ne olduğunu gayet iyi bilirler sizlere iyi makarna dağıtmalar.
Avatar
ben bir babayım - 3 yıl önce
beni dinleyin efendiler allah razı olsun bu ak gençlikten bunu ben yasadım oğlumu alkolden kötü yoldan kurtardılar ve şimdi namaz kılıyor bos yere çığırtkanlık yapmayın ölümüne ak parti