banner461
banner195

Nevşehir AK Gençlik Seçim Startı Verdi

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde seçim startını verdi.

Nevşehir AK Gençlik Seçim Startı Verdi
14 Nisan 2015 Salı 18:55

banner143
banner134
AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde seçim startını verdi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde seçim startını verdi. AK PartiNevşehir il Başkanlığı’nda ilk olarak haftalık olağan toplantısını Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar başkanlığında gerçekleştiren AK Parti Gençlik Kolları yönetimi burada haftalık değerlendirme de bulunurken 7 Haziran seçimlerinde de nasıl bir çalışma  yolu izleyeceklerine karar verdiler.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı toplantısı sona ermesiyle birlikte ise AK Gençlik grubu 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde parti binasının bulunmuş olduğu caddeyi de AK Parti bayrakları ile donatarak resmen seçim startını vermiş oldu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
naci buyrukbilen - 3 yıl önce
maşallah yasin güneşin temeli rauf yanarın binası dimdik ezilmeden çalişiyor kolay gelsin gençlik
Avatar
atilla kara - 3 yıl önce
bayrak asmakla vatan kurtuluyor sanki ben icraaata beakrım arkadaşlar böyle sıralama mı olur yıllardır oyum akp ydi şimdi vermiyecem seçim bitince gene sözler havada kalacak
Avatar
demir leblebi - 3 yıl önce @atilla kara
bu bayrak asılırsa,bu parti kazanırsa icraatta olur istikrarda ama bu parti kaybeerse istikrar biter haçlı seferi başlar..
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Umudumuz gençlik yılma korkma dik dur Allah sizinle
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Bu sefer 2~1 olacak bir akp li olarak bunu söylemek zorundayım ne yazık ki
Avatar
hakkı - 3 yıl önce
Haçlı gelirse kilise yapar ruhban okulu restore eder rüşvet yer terörü şehre indirir zinayı serbest bırakır Allah esirgesin buna dayanamayız
Avatar
kedidir kedi - 3 yıl önce
ak mı karamı bilinmez bu gençliğin sonu ama geleceğin ayakkabı kutucuları bunlar