banner461
banner195

Nevşehir AK Gençlik Tanıtım Medya Komisyon Toplantısında Buluştu

AK Parti Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Komisyonu geleneksel toplantısını bugün Uçhisar kasabasında yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

Nevşehir AK Gençlik Tanıtım Medya Komisyon Toplantısında Buluştu
10 Ekim 2014 Cuma 21:42

banner143
banner134
AK Parti Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Komisyonu  geleneksel toplantısını bugün AK Parti Nevsehir Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı Emrah ERGÜN Başkanlığında gerçekleştirildi.
Toplantıda konuşan
AK Parti Nevsehir Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı Emrah ERGÜN şunları ifade etti;


Demokratikleşen ve her geçen gün daha fazla şeffaflaşan dünyada Medya artık dördüncü kuvvet haline gelirken, kitlelerin bilgilendirmesi adına da çok önemli bir görev ifa etmektedir.


Bu anlamda diğer tüm unsurların olduğu kadar Siyasi Partiler içinde medya hayati bir konumdadır. Seçmenlerin bilgilendirilmesinden, pozitif manada yönlendirilmelerine kadar geniş bir spektrumda da görev ifa etmektedir. 


Tanıtım ve Medya Başkanlığı  olarak medyanın öneminin farkındalığı ile çalışmalarımızı dizayn ederken değişim ve dönüşüme de çok hızlı bir şekilde adapte olmaya çalışmaktayız.


Siyasi faaliyetlerin tanıtımından, imaj ve algı yönetimine kadar birçok alanda faaliyetlerimize devam etmekte; basılı kitapçıklardan, facebook-twitter hesaplarına, Türkçe ve İngilizce web sayfalarından video ve animasyonlara kadar uzanan konvansiyonel ve yeni tüm iletişim araçlarını kullanarak partimize hizmet verdiklerini ifade ederek sözlerini tamamladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
helal size - 4 yıl önce
mustafa rauf başkanın ekibi çalışmalarına durmadan devam ediyor.nevşehirimizin geleceği bu gençler yürüyün be... helal size ak gençlik...
Avatar
gençliğe de bu yakışır - 4 yıl önce
bizim gençliğimize asımın nesline de bu yakışırdı zaten sokakları yakıp yıkmak değil
Avatar
Helal size AK Gençlik - 4 yıl önce
AK Gençligi seviyoruz Gençlere güveniyoruz