banner461
banner195

Nevşehir AK Gençlikten 3-0 Mesajı

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Üniversite gençliği Milletvekili Adayları Ebubekir Gizligider ve Mustafa Açıkgöz ile bir araya geldi.

Nevşehir AK Gençlikten 3-0 Mesajı
04 Mayıs 2015 Pazartesi 08:34

banner143
banner134

 AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Üniversite gençliği Milletvekili Adayları Ebubekir Gizligider ve Mustafa Açıkgöz ile bir araya geldi.AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından Üniversite AK Gençliği AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar, Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider ile bir araya geldi.AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Açıkgöz ve Gizligider burada Nevşehiriçin yapılan hizmetler, Türkiye’de yapılan hizmetler konusunda bilgiler verirken yeni dönem de yapılacak olan hizmetler konusunda bilgiler verdiler. Üniversiteli gençlerin merak ettikleri soruları da yanıtlayan Milletvekili Adayları Açıkgöz ve Gizligider daha sonra ise hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar, Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider ile birlikte günün anısında hatıra fotoğrafı çektiren üniversite gençliğinin 3-0 mesajı vermesi ise dikkatlerden kaçmadı.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ise gençlik kararını vermiş bizlere söyleyecek söz bırakmadılar. Gençlerimizin dediği gibi 7 Haziran seçimlerinde de 3-0 olacak dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
2+1 - 3 yıl önce
2+1 olacak
Avatar
inanın çok zor. - 3 yıl önce
ak parti avanos ve gülşehir çemberinden zor çıkar. burda bayağı bir kan kaybı olacağa benziyor.
Avatar
sizde biliyorsunuz - 3 yıl önce
2/1 olacak
Avatar
mehmet - 3 yıl önce
alnı ak olanın yolu ak olanın davası ak olanın yolu aydın olsun biz millet olarak 2002 yılı öncesinide unutmadık 2002 sonrasınıda yolunuz açık olsun.
Avatar
serkan - 3 yıl önce
3 e inanan bu kadarsa buradan 3 çıkmaz...
Avatar
klavye cemaati - 3 yıl önce
adamlar rabia işareti yapcaz diye izci işareti yapmış bunlarda 3 milletvekili alacaklarmış ta dava adamı olacaklarmışta gerizekalılar sizinle bu kadroyla hiç bir şey olmaz..
Avatar
Furkan güneş - 3 yıl önce
3 tane sıfırsınız
Avatar
2+1 - 3 yıl önce
2+1 olursa mhp den çıkacak olan vekilin bu memlekete hiç mi hiç faydası olmayacak sizde bunu iyi biliyorsunuz :)