banner461

Nevşehir AK Gençlikten Gençlere Çat Kapı Doğum Günü Sürprizi

AK Parti Nevşehir İl Gençlik Kolları “Yeni Yaşında Ak Gençlik Yanında” sloganıyla gençlerin doğum günlerini kutlamayı sürdürüyor.

banner15
Nevşehir AK Gençlikten Gençlere Çat Kapı Doğum Günü Sürprizi
06 Şubat 2019 Çarşamba 23:48

banner143
banner134

31 Mart seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti’de Nevşehir İl Gençlik Kolları Teşkilatı da, gençlerle buluşmaya, ilk kez oy kullanacak gençlere sürprizler yapmaya devam ediyor. 
 

AK Gençler, şehrin farklı semtlerinde yaşayan 18 - 20 yaş aralığındaki gençlere doğum günlerinde evlerinde sürpriz ziyaretler yaparak çeşitli hediyeler veriyor...

Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz “Nevşehir'de genç kardeşlerimizi bu mutlu günlerinde yalnız bırakmak istemedik. Devam eden bu uygulamayı sadece seçim döneminde değil artık hemen hemen her yıl yapacağız. Bu hafta itibariyle 30 genç kardeşimizin doğum gününü kutlayarak kendilerinden destek istedik. Doğum günü vesilesiyle kapısını çaldığımız her genç kardeşimiz ve aileleri bizlere büyük teveccüh gösterdi. Bu gösterilen teveccühten ötürü tüm genç kardeşlerimize ve aziz Nevşehirli hemşerilerimize teşekkür ederiz. Biliyorsunuz yapmış olduğumuz çalışmalarda bizlere her zaman yön veren genç bir İl başkanımız var. Sağolsun Ak Parti İl Başkanımız, ağabeyimiz Mustafa Rauf Yanar’ın büyük destek ve manevi gücüyle bu çalışmaları yapıyoruz.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.