banner461
banner195

Nevşehir AK Kadınlar Ormanı açıldı

AK Parti Kadın Kolları tarafından Nevşehir’e AK Kadınlar Hatıra Ormanı oluşturuldu.

Nevşehir AK Kadınlar Ormanı açıldı
15 Nisan 2013 Pazartesi 10:14

banner143
Nevşehir de AK Kadınlar Ormanı açıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

 AK Parti Genel Merkezi tarafından yürütülen, “81 İl’de 81 AK Orman Projesi” kapsamında Nevşehir’de de AK Kadınlar Ormanının açılışı yapıldı.  'Bir Ağaç Bin Nefes, Bir Kadın Bir Umut' sloganıyla hayata geçirilen projede bin fidan toprakla buluşturuldu.

AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri; Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk, Ebubekir  Gizligider ,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kayseri Orman Bölge Müdür Yardımcısı Uğur Efe, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci,  belediye başkanları, İl ve ilçe yönetimleri  ve çok sayıda kadının katıldığı ağaçlandırma çalışması şenlik havasında geçti.

Gülşehir ilçesine bağlı Yeniyaylacık köyünde kurulu bulunan  Yeniyaylacık Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından gözleme ve ayran ikramı  yapıldı. Davul eşliğinde halay çekilerek bir şenlik havasındaki etkinliğin açılışında konuşan AK Parti Nevşehir İl başkanı Kazım Sunar, AK Parti Genel Merkezi tarafından yürütülen 81 il’ de 81 AK Kadınlar Ormanı oluşturulmasına yönelik çalışmalarda bu yıl sonuna kadar , AK Parti’ye üye  7 bin kadın adına 7 bin fidanın toprakla buluşturulmasının planlandığını belirtti.

Etkinlikte daha sonra AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri; Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ,Ebubekir Gizligider,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kayseri Orman Bölge Müdür Yardımcısı Uğur Efe, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Hamleci,  belediye başkanları  çam fidanlarını toprakla buluşturdular. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.