banner461
banner195

Nevşehir AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Belli Oldu.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin Güneş'in Milletvekili Ebubekir Gizligider'e danışman olmasının ardından parti de yeni gençlik kolları başkanı kim olacak sorusu bugün cevabını buldu...Her zaman olduğu gibi bu konudaki haberi de sizlere ilk defa FİB Haber.Com açıklıyor...

Nevşehir AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Belli Oldu.
14 Ocak 2014 Salı 14:59

banner143
banner134

FİB Haber Merkezi olarak AK Parti Genel Merkez kaynaklı edindiğimiz bilgiye göre Nevşehir AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığına bugün atama gerçekleştirildiği bildirildi.

FİB Haber Merkezi olarak AK Parti Genel Merkez kaynaklı edindiğimiz bilgiye göre 1985 Doğumlu Nevşehir Barosu Avukatlarından Av. Mustafa Rauf Yanar 'ın uzun süredir boş kalan AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanlığına getirildi.

AK Parti Nevşehir Merkez ilçe yönetiminde siyasi ve hukuk işleri başkanlığını yürüten 
Mustafa Rauf Yanardan boşalan bu göreve  Av. Murat Özkaya nın getirilmesi bekleniyor.

FİB Haber Merkezi olarak Gençlik Kolları Başkanı Yanar'a yeni görevinde başarılar diliyor tebrik ediyoruz.

AV. MUSTAFA RAUF YANAR KİMDİR

 ?

E-mail     : mustafayanar_50@hotmail.com

Eğitim Durumu     : Lisans                          Doğum Tarihi    : 07.05.1985

Medeni Durumu    : Evli                              Doğum Yeri      : Merkez/Nevşehir

 

Lise                          : Nevşehir Anadolu Lisesi

Lisans  2004-2009: Ankara Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi

 

 

ÖZGEÇMİŞ                      :     

 
07.05.1985 yılında Nevşehir de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Nevşehir de yaptıktan sonra 2004 yılında Atılım Üniversitesi İngilizce Hukuk Fakültesi ni kazandım. 2009 yılında üniversite tahsilimi tamamlayıp, avukatlık stajıma başladım. Şuan Serbest Avukat olarak görev yapmaktayım. Evliyim. Siyasi olarak ise, 2011 yılından beri Adalet ve Kalkınma Parti’si Nevşehir Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı ve Yürütme Kurulu’nda Siyasi ve Hukuk işleri Başkanlığı’nı yürütmekteyim. Aynı zamanda hukukçu kimliğim dolayısı ile Nevşehir Merkez İlçe Seçim Kurulu’nda Adalet ve Kalkınma Partisi Asil Üyesi olarak görev yapmaktayım. Bu kutlu davada bizlere yeni bir kapı açıldı, rabbim inşallah layıkıyla yapmayı nasip eylesin, hayırlara vesile olur inşallah..
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
omer ozkisi - 4 yıl önce
Hayırlı olsun kardeşim
Avatar
S.B. - 4 yıl önce
allah hayırlı etsin. böyle değerli, tertemiz insanlara ihtiyacımız var. teşkilattaki değişim nevşehir adına bizleri umutlandırıyor. bu şehir bizim.herşey nevşehir için. herşey türkiyem için.
Avatar
akp - 4 yıl önce
bu basıl bir sistem anlamıyorum arkadaşlar bu memlekkette akpde yöneticiolanlar hep mi avukat olacak sanki babadan oğula miras gibi başka iş kolundan kimse yokmumemlekette
Avatar
Meteris - 4 yıl önce
Allah utandırmasın kardeşim hakkında hayırlısı neyse o olsun
Avatar
kalaba spor külübü başkanı - 4 yıl önce
başarılar kardeş
Avatar
süleyman - 4 yıl önce
yine kafalarına göre bi başkan atamış genel merkez.demekki vekillerinde genel merkezde bi sözü yokmuş mustafa ertaş adı geçiyordu,olmadı muhendis ferhat yücel dediler olmadı rauf bey oldu bi izleyelim bundan sonra kimmm:))
Avatar
Mustafa ATEŞ - 4 yıl önce
hayirli uğurlu olsun. başarilar dilerim...
Avatar
demirhan - 4 yıl önce
il başkanı avk.iki vekil avukat.gençlik kolları avukat.iş olmayınca nasılsa ucunda vekillik de var.piyasada iş yapamayanları getirin.nasılsa başınızda bir kahraman var sayesinde siyaset yapıyormuş gibi geçinin bakalım