banner461
banner195

Nevşehir AK Parti Heyeti Kızılcahamam’da

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar ve İlçe Başkanları, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan toplantı için Kızılcaham'a gitti.

Nevşehir AK Parti Heyeti Kızılcahamam’da
30 Nisan 2013 Salı 14:47

banner143
banner134

 Sunar, "İlk defa bu kadar geniş katılımlı bir toplantı yapılıyor. Toplantıda teşkilatların daha verimli çalışmasını sağlamak için bilgiler veriliyor" dedi. 

Nevşehir İlçe başkanlarının da katıldığı toplantı ile bilgi veren AK Parti Nevşehir İl Başkanı Sunar, "İki günlük program için ilçe Nevşehir’imizin bütün ilçe başkanları ile birlikte Kızılcahamam'dayız. Toplantı çok verimli geçiyor. Genel merkezimiz ilk defa ilçe başkanlarının tamamımın katılımıyla bu kadar geniş kapsamlı bir toplantı düzenleniyor. Öncelikle bir eğitim toplantısı. Fakat birçok konu da ele alınacak. Açılış konuşmasını bildiğiniz gibi Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirdi. Başbakanımızdan sonra sırasıyla, Başbakan Yardımcımız Beşir Atalay, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Ali Şahin iki gün sürecek toplantıda konuşma yaparak teşkilatımıza çeşitli konularda bilgiler aktaracaktır' diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.