banner461
banner195

Nevşehir AK Parti İl Teşkilatı En Başarılı İller Arasında Yer Aldı

AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı, Ak Parti Genel Merkezi tarafından yapılan değerlendirmede Ekim ayında tüm çalışmalarda başarılı ilk 10 il arasına girdi.

Nevşehir AK Parti İl Teşkilatı En Başarılı İller Arasında Yer Aldı
19 Kasım 2016 Cumartesi 16:54

banner143
banner134
Ak Parti 113. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı Ankara’da yapıldı. Ak Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım ve tüm illerin Ak Parti İl Başkanları, kadın kolları ve teşkilatlardan sorumlu başkanların katıldığı toplantıda Ak Parti Nevşehir İl Teşkilatı Türkiye genelinde en başarılı on il arasına girdi.

Çok başarılı iller kapsamında Nevşehir, Kırşehir Sakarya, Afyon, Kocaeli, Trabzon, Eskişehir, Kayseri, Ankara, Samsun, illeri teşkilat çalışmaları bakımından ‘’çok başarılı iller ‘’ kategorisine dâhil oldu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AHMET ŞAHİN - 2 yıl önce
Selamunaleyküm İyi bir akpartili olarak yazıyorum başarı sıralaması neye göre yapılıyor? Nevşehir merkez ve ilçelerin durumu ortada bu ili 1 kişi yönetiyor oda istediği gibi heryere yön veriyor ismini yazmaya gerek yok herkes zaten biliyor..! 1 tane geçmişte görev yapmış mahalle temsilcisinden taki il başkanına kadar varmı teşkilatlarımıza gelip giden? Yok çünkü gelince bir rahatsızlık başlıyor mevcut yöneticilerimizde mantık az olsun öz olsun benim olsun mantığı..! Samimiyet yok sahte gülüşler hiç hoş değil onun içinde kimse kusura bakmasın böyle birlik beraberlik sadece lafta..! Rabbim kurucumuz, cumhurbaşkanımız, dünya liderimiz sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ı başımızdan eksik etmesin İnşaAllah
Avatar
AHMET ŞAHİN - 2 yıl önce
BU ARADA EĞER BAŞARI GERÇEKTEN VARSA BUYURSUN BAĞIMSIZ ADAY OLSUNLAR HERKESİN BAŞARISI ORTAYA ÇIKSIN..! RABBİM SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN İNŞAALLAH