banner461
banner195

Nevşehir AK Parti Milletvekili adayları resmi kurumları ziyaret etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir ‘deki kamu kurumlarının yönetici ve çalışanlarını ziyaret etti.

Nevşehir AK Parti Milletvekili adayları resmi kurumları ziyaret etti
29 Mayıs 2015 Cuma 16:45

banner143
AK Parti Milletvekili adayları resmi kurumları ziyaret etti
İlgili Galeriye Git
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir ‘deki kamu  kurumlarının yönetici ve  çalışanlarını ziyaret etti.

7 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri çalışmalarına devam eden AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, kurum ziyaretleri kapsamında Nevşehir Valiliği binasında bulunan resmi kurumları gezdi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in ziyaretlerine AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Partili İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ile  birlikte kalabalık  parti topluluğu eşlik etti.

Adaylar, Nüfus İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü, Dernekler İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, Sağlık İl Müdürlüğü, Basın ve Halkla İlişkiler İl Müdürlüğü, İl Müftülüğü ziyaret etti.

Kurum müdürleri ve personellerini tek tek ziyaret eden ve tokalaşan Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Vali Ceylan’ı Ziyaret Etti

Öte yandan Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider,  kurumlardaki vatandaşlarla da sohbet etti.
AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ı ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında resmi kurum ziyaretlerine devam eden AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret ederek, sohbet etti.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Partili İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ile  birlikte kalabalık  parti topluluğunun  da katıldığı ziyarette, Milletvekili Adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider, Vali Mehmet Ceylan ile Nevşehir gündemi üzerine bir süre sohbet etti.

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Nevşehir Milletvekili Adaylarından Defterdar Ercoşman’a Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman’ı ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında resmi kurum ziyaretlerine devam eden AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Defterdarı Hatice İşcen Ercoşma’ı makamında ziyaret ettiler ve bir süre sohbet ettiler.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Partili İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ile  birlikte kalabalık  parti topluluğunun  da katıldığı ziyarette, Milletvekili Adayları Açıkgöz, Göktürk ve Gizligider, Defterdar Ercoşman ile Nevşehir gündemi üzerine bir süre sohbet etti.

Nevşehir Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.