banner461
banner195

Nevşehir Ak Parti Milletvekillerini Kurban Keserek Karşıladılar...

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider, Gülşehir'in Yüksekli Köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Nevşehir Ak Parti Milletvekillerini Kurban Keserek Karşıladılar...
26 Aralık 2015 Cumartesi 21:10

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider beraberinde Ak Parti Gülşehir İlçe Başkanı Kürşat Koç ile Yüksekli Köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Nevşehir Ak Parti Milletvekillerini Kurban Keserek Karşıladılar...

Gülşehir Yüksekli Köyünde büyük ilgi ile karşılaşan ve sevinç gösterilerinde bulunan halk daha sonra yine köyde yaşayan Onbaşı lakaplı Doğan tarafından milletvekillerine ve beraberindeki heyete kurban kesilerek ikramlarda bulunuldu.

Ak Parti Milletvekilleri yaptığı açıklamada ;  Söz Verdiğimiz gibi Gülşehir Yüksekli Köyümüze teşekkür ziyaretimizi yaptık. Köylülerimizle sohbet ettik. Seçildiğim için kurban kesen "Onbaşı"Doğan amcamıza teşekkür ediyoruz. Dediler.

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider, seçim sonrası ziyaretleri kapsamında Gülşehir ilçesine bağlı Yüksekli Köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla yeni dönemde yapılacak hizmetlere yönelik sohbet etti.

Ziyarete Ak Parti Gülşehir İlçe Başkanı Kürşat Koç'da eşlik etti.


Yükseklili vatandaşlar ve Köy Muhtarı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaretçilerine teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.