banner461
banner195

Nevşehir AK Parti'de hedef 50 bin üye

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından hayata geçirilen Hedef 50 Bin Üye Projesi’ne start veriliyor.

Nevşehir AK Parti'de hedef 50 bin üye
28 Aralık 2015 Pazartesi 16:11

banner143
banner134
Nevşehir il genelinde 32.862 üye'ye sahip bulunan AK Parti'de Hedef şimdi 50 Bin üye...

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından hayata geçirilen Hedef 50 Bin Üye Projesi’ne start veriliyor. İlçe başkanları ile düzenlenen toplantıda projenin nasıl yürütüleceği hakkında bilgi verildi.

Nevşehir il genelinde 32.862 üye'ye sahip bulunan AK Parti'de Hedef şimdi tam 50 Bin üye... Bu bir siyasi parti için Nevşehir'de rekor olacak...

NEVŞEHİR GENELİNDE HER KESİME ULAŞACAĞIZ

“Hedef 50 Bin Üye” projesi hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. Mehmet Ali Tanrıver, projenin temelinde her kesimden vatandaşla buluşma amacı taşıdığını vurguladı. Tanrıver, “Biz, seçim döneminde çalışıp, seçimden sonra kabuğuna çekilen bir parti olmadık. Sürekli dinamik, sürekli halkın yanında olma gayreti içinde olduk. Bu proje, AK Partili olmayan vatandaşlarımız ile partimiz arasında örülen ön yargı duvarlarını yıkacağız. Vatandaşlarımıza kendimizi, davamızı anlatacağız. Samimiyetimizi ve her kesimle kucaklayıcı olduğumuzu göstereceğiz. İdeoloji partisi olmadığımızı, hizmet partisi olduğumuzu anlatacağız” dedi.

SEVDASI NEVŞEHİR OLANIN PROJESİ

Tanrıver, “Biz bu yola, Büyük Türkiye ve büyük Nevşehir için ‘Hedef 50 Bin Üye’ diyerek çıktık. Nevşehir için birçok proje ortaya koyduk. Hükumetimiz ve yerel yönetimlerimiz verilen sözleri yerine getirirken, bizde teşkilat olarak boş durmamalıyız. Daha büyük bir aile olmak için çalışmalıyız. Nevşehir için Türkiye için yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı halkımıza daha iyi anlatmalıyız” diye konuştu.

HER ÜYEDEN BİR ÜYE

Projeyi genel hatlarıyla anlatan Tanrıver, “50 bin üyeye ulaşmak için ilk olarak aynı hanede yaşayan üyelerimizin, üye olmayan tanıdıkları olacak. Şu anda 32.862 bin üyemiz bulunmakta. Bu üyelerimizden partimize bir üye getirmelerini istenilecek. Her ilçede oluşturulacak birimlerden üyelerimizle iletişime geçilip randevu talep edilecek. Daha sonra ev ve iş yerlerine ziyaretler gerçekleştireceğiz. Açılacak stantlarla vatandaşlarla katılımı artıracağız” şeklinde konuştu.

Teşkilatın her kademesinin 50 bin üye hedefine çok olumlu yaklaştığını ifade eden Tanrıver, “İl Danışma Meclisi’nde gördük. Kadın ve gençlik kollarımız, mahalle temsilcilerimiz bu hedefin üzerine çıkacaklarını ifade ettiler. Diğer ilçe başkanlarımızla da önümüzdeki günlerde toplanarak, projenin detaylarını konuşacağız. 50bin üye hedefimize 2016 yılı sonuna kadar önce ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.

Tanrıver, sözlerini Haydi Nevşehir, 50 Bin Üye için "Hem destek ol hem üye ol..." ifadeleriyle tamamladı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.