banner461
banner195

Nevşehir AK Parti'de Liste Çalışmaları Tam Gaz

Geçtiğimiz hafta Ak Parti Genel Merkezi tarafından Nevşehir il başkanlığına atanan Mehmet Ali Tanrıver,yeni il Yönetim kadrosunu oluşturmak için yoğun bir çaba harcıyor.

Nevşehir AK Parti'de Liste Çalışmaları Tam Gaz
16 Haziran 2014 Pazartesi 14:54

banner143
banner134

 AK Parti teşkilatıyla sürekli istişarelerde bulunan AK Parti Nevşehir İl Başkanı Tanrıver, teşkilatın her kademesinden partililerle görüşerek yönetimini oluşturmak istiyor. Bu kapsamda Tanrıver’ın şimdiye kadar bir çok kişiylede yüz yüze görüştüğü belirtiliyor.


“AK Parti Nevşehir İl Başkanı Sn. Av. Mehmet Ali Tanrıver, yeni kurulacak il yönetimi için Nevşehir'de temsil kabiliyeti yüksek demografik yapıya uygun yeni bir il yönetimi oluşturmak maksadı ile İl merkezinde yoğun ve özenli bir çalışma yürütüyor.

yeni yönetimde görmek istedikleri arkadaşları işaretleyerek sağlıklı bir yapıyı oluşturmak ve teşkilatların demokratik bir şekilde sürece dahil edilmesi amaçlanıyor.

Çalışmaları hakkında bilgi aldığımız Tanrıver,İl Başkanlığımızın teşkilat çalışmalarını bundan sonra daha sık Nevşehir kamuoyu ile paylaşmaya özen göstereceğiz. Oluşturulan yeni yönetimle Nevşehir’imize Hükümetimizin ve  Belediyemizin hizmetlerinden daha çok yararlanması için gayret sarf edecek, ilimiz Nevşehir’imizi hak ettiği yere taşımak için genç dinamik bir teşkilat yapısı ile Milletvekillerimiz ve Yerel Yönetimleriyle uyumlu birliktelikle gece gündüz çalışacağız.” dedi.

AK Parti Yeni İl Yönetiminin önümüzdeki hafta içinde belirlenmesi bekleniyor...

Yeni atanan il başkanlarını zorlu bir dönem bekliyor... Özellikle önce Cumhurbaşkanlığı ve hemen ardından bir yıl sonrasında Genel seçimler öncesi atanan yeni il Başkanları güçlü bir yönetim kurarak seçimlerden zaferle ayrılmanın planlarını yapıyorlar.Bu haseple isim belirlenirken ince eleyip sık dokunarak büyük hassasiyet gösteriliyor...


Genel Merkezin Şartları...!

Öte yandan AK Parti Genel Merkezinden Yeni atanan İl Başkanlarına oluşturulacak yeni yönetimle ilgili yol haritası belirtildi. Özellikle Genel Merkez İl Başkanlarından yeni oluşturulacak il yönetiminde şehri kucaklayacak şekilde ,toplumun sevgi ve saygınlığını kazanmış güvenilen kişilerden kurulması gerektiğinin altı çizildi.

Oluşturulacak yeni yönetimin üçte ikisinin % 33 ü Genç ve % 33 ü Bayandan kurulması istenirken yine kalan listede yer alacak kişilerin farklı meslek gruplarındanda seçilmesine önem gösterilmesi  istendi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ak Kadrolar - 4 yıl önce
i̇lçe temsi̇lci̇leri̇ olmali yönetimde kesi̇nli̇kle terci̇hende ilçede ikamet eden zaman geçiren kişiler olmalı diğer türlü il ilçe arası dialogta problemler olur fikrim.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
ak kadrolar isimli arkadaşım. arkadaşım senin fikrin partiye kepazelikten başka bir şey kazandırmaz. hep aynı fikirden hep aynı yerleşim yerinden yönetici olursa kırsaldaki vatandaşlarımızı kim temsil edecek. o zaman seçimlerde köyler ziyaret edilmesin oy için.
Avatar
öz nevşehirli - 4 yıl önce
yeni il başkanından temennimiz kırsal kesimi temsil edecek yöneticiler itina ile seçilmeli ve halkı bütünü ile kocaklayacak bir kadro olurşturulması dogrultusundadır. naçizane tavsiyem ak partini nevşehirdeki kurucu kadrolarından yana olmasıdır. yeniler ile eskilerde karıştırılarak kişisel menfaatlerinde partiden uzaklaştırılması gerek.
Avatar
Zamanı geldi - 4 yıl önce
acıgöl olarak il yönetiminde temsil edilmek istiyoruzzzzzzzzz
Avatar
acıgöllü - 4 yıl önce
il yonetiminde acıgöllü birini istiyoruz hemde başkan yardımcısı düzeyinde kimse kusura bakmasın buda hakkımız yoksa yine dikkate almazsanız bu kez hesap sorarız bilginize
Avatar
Vatandaş - 4 yıl önce @acıgöllü
haklısın hemşerim hemde sonuna kadar artık yeter il yönetiminde acıgöllü biri olmalı
Avatar
ak acıgöl - 4 yıl önce
il yönetiminde acıgöllü biri mutlaka olmalı olmazsa gercekten ayıp olur
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
lütfen yazdığım yorumları yayınlayınız.!