banner461
banner195

Nevşehir AK Parti’de Salih Açıkgöz Güven Tazeledi

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi bugün Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

Nevşehir AK Parti’de Salih Açıkgöz Güven Tazeledi
08 Kasım 2014 Cumartesi 21:57

banner143
Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi Yapıldı
İlgili Galeriye Git
banner134

 AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi bugün yapıldı. AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı kongresine, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri A. Erdal Feralan, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, İlçe Belediye Başkanları, Belde Belediye Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı kongresi 15.40’te başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrenin açılış konuşmasını Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz yaptı. Daha sonra ise AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Milletvekili A. Erdal Feralan, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver son olarak ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik birer konuşma yaptı. Konuşmalarda ise AK Gençlik tarafından atılan sloganlar konuşmalara zaman zaman ara verilmesine neden oldu.Konuşmaların ardından ise oy kullanma işlemi başladı. AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı seçimlerinde 438 delege oy vermek için sandık başına gitti. Kullanılan oyların tamamını alan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz yeniden güven tazeleyeek başkanlık görevine seçildi.Nevşehir’de Haberin Merkezi www.fibhaber.com haber sitesi olarak AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevine yeniden seçilen Salih Açıkgöz’e hayırlı olsun diliyoruz. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NECMİ CANTEKIN - 4 yıl önce
salih başkan allah hayırlı uğurlu eylesin
i̇nşallah ak hizmetlerin daha fazla yapılması
i̇çin allah yardımcın olsun tüm seçilen arkadaşları
tebrik ediyorum.sevgilerimle.