banner461
banner195

Nevşehir BBP Adayından CHP’ye Bayram Ziyareti

Büyük Birlik Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Yavuz Başaran, kurban bayramının en dikkat çeken isimlerinden biri oldu.

Nevşehir BBP Adayından CHP’ye Bayram Ziyareti
27 Eylül 2015 Pazar 16:12

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi Nevşehir Milletvekili adayı Yavuz Başaran, kurban bayramının en dikkat çeken isimlerinden biri oldu.

Bayramın ikinci günü Büyük Birlik Partisi il binasında düzenlenen bayramlaşma programında İl başkanı, merkez ilçe başkanı ve Partilileri ile bayramlaşan BBP birinci sıra adayı Yavuz Başaran, aynı gün önce Saadet Partisindeki bayramlaşma programına daha sonrasında ise Nevşehir Ticaret Odası – Borsası bayramlaşmasına katıldı.

Bayramın üçüncü gününde Cumhuriyet Halk Partisinde düzenlenen bayramlaşma programına da katılan BBP birinci sıra Milletvekili adayı Yavuz Başaran, Cumhuriyet Halk Partisinde İl Başkanı Kamil Gülmez, Milletvekili adayları Fahri Ertik, Mehmet Seyhan Duru ve Fulya Altınsoy ve Cumhuriyet Halk Partililerle de bayramlaştı.

Burada bir süre Nevşehir’in ve Ülkenin içerisinde bulunduğu sorunlarla ilgili CHP’lilerle sohbet eden BBP Adayı Başaran, günümüzde partilerin bile yapamadığı bayram hoşgörüsünü bizzat kendisi gösterdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.