banner461
banner195

Nevşehir Belediye Başkanı Olsanız Ne Yapardınız?

Nevşehir FİB Haber: Mikrofonlarımıza konuşan Nevşehirliler, otopark ve trafik sorununun devam ettiğine inanıyor ve, "Belediye başkanı olsak ilk olarak bu soruna köklü bir çözüm bulunduk" yanıtını verdi

07 Kasım 2018 Çarşamba 17:07

banner143
banner134

Nevşehir FİB Haber: Mikrofonlarımıza konuşan Nevşehirliler, otopark ve trafik sorununun devam ettiğine inanıyor ve, "Belediye başkanı olsak ilk olarak bu soruna köklü bir çözüm bulunduk" cevabını verdi.

31 Mart Yerel Seçimlerden önce Nevşehir Gündemin Adresi www.fibhaber.com İnternet Gazetesi ve FİB Haber TV olarak Nevşehirliler, "Belediye Başkanı siz olsanız ne yapardınız?" diye sorduk. İlk olarak otopark sorunu ve trafik çilesini ele alacaklarını belirten vatandaşlar, ayrıca Tır parkı, temizlik, iş istihdamı, su, yol genişletme, park yapımı ile kültürel ve sosyal aktiviteleri artırmayı da vaat ettiler. İşte noktasına virgülüne dokunmadan Nevşehirli vatandaşlarımız ile yaptığımız o röportajı sizlerle paylaşıyoruz.

Vatandaşların çoğu "Siyaset" yapmanın zorluğunun altını çizip, kesinlikle "Başkan" olmak istemediklerini söylediler ama eleştirileri ise pek çoktu.
 

İlerleyen günlerde de Nevşehirli vatandaşlarla yapmış olduğumuz Röportajlarımız sizlerle www.fibhaber.com da olacak...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.