banner461
banner195

Nevşehir Belediyesi İçin Sürpriz Aday

Yaklaşan Yerel seçimler öncesinde Nevşehir Belediye Başkanlığı için süpriz bir aday adayı ismi telaffuz edilmeye başlandı.

Nevşehir Belediyesi İçin Sürpriz Aday
22 Ekim 2013 Salı 12:27

banner143
banner134

Öyleki Bürokrat olması hasebiyle şimdilik  ismi istifasına kadar sır gibi saklanılan fakat İzinli olarak şuan Nevşehir de seçim çalışmalarına başladığı bildirilen ve sağlam adımlarla iddialı bir şekilde geldiği ifade edilen kişi Nevşehir Belediyesine AK PArtiden aday adaylığı için önümüzdeki günlerde aday adaylığı için müracaatta bulunacağı ifade ediliyor.

İşte o iddiaya göre; NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN ADAY ADAYI SAYISI ARTIYOR. ZAFER İNANIR VE HASAN ÜNVER İN ARDINDAN KONYA MİLLİ EMLAK MÜDÜRÜ, ASLEN MERKEZE BAĞLI BALCIN KASABASINDAN SAVAŞ BENLİ DE ADAY ADAYI OLACAK


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hayri Demir - 5 yıl önce
bi iresmi neyim yok muydu yaw?
Avatar
hüseyin yaman - 5 yıl önce
genç, dinamik, işi bilen adam gibi adamdır. rabbim yolunu açık etsin.
Avatar
Yakup ÇETİNKAYA - 5 yıl önce
konya milli emlak müdürlüğünü yürüten savaş benli en uygun aday. başarı ile yapacaktır. konya milli emlak için kayıp, nevşehir için kazanç olacaktır. kendisine başarılar diliyorum.
Avatar
salih - 5 yıl önce
adamım kralı her şeyin en güzeline layık bir insan
Avatar
fatih - 5 yıl önce
pratik zekaya sahip, bürokrasiye takılmayan, sorunlara çözüm açısından oldukça uygun genç, dinamik biraz da esprili bir kişi. nevşehirin bir an önce kazanmasi gereken bir kişi. başarilar dilerim