banner461
banner195

Nevşehir de Kadın Kolları Seçim Sonrasına Kaldı

Ak Parti İl Başkanı Av. M. Ali Tanrıver’in aylık basın toplantısında dikkat çeken ayrıntılardan biri de bir süredir atanması beklenen Kadın Kolları Başkanının henüz atanamamış olması ve buna karşın il başkanının açıklamaları oldu.

Nevşehir de Kadın Kolları Seçim Sonrasına Kaldı
07 Ağustos 2014 Perşembe 17:36

banner143
banner134

 Kadın Kolları Seçim Sonrasına Kaldı

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti İl Başkanı Av. M. Ali Tanrıver’in aylık basın toplantısında dikkat çeken ayrıntılardan biri de bir süredir atanması beklenen Kadın Kolları Başkanının henüz atanamamış olması ve buna karşın il başkanının açıklamaları oldu.

Kadın Kolları Başkanlığını yürütürken İl Başkanının istifasının ardından henüz bilinmeyen bir nedenle istifa eden Ayşe Hamleci’nin yerine kadın kolları başkanlığına yapılması beklenen atama kararı seçim sonrasına kaldı. Zira, Parti Genel Merkezi önerilen isimlerden ziyade bu makama Üniversite mezunu ve nitelikleri ile daha etkin bir ismin atanmasını istedi.

İl Başkanlığının kimleri önerdiği sır gibi saklansa da Ak Parti de kadın kolları başkanlığına genel merkezin istediği vasıflara uygun bir ismin atanması Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından gerçekleştirilecek.

Muhtemelen il başkanlığının Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından genel merkezin istediği kriterlere uygun isimlerin genel merkeze önerilerek bu isimlerin genel merkezde mülakata alınması ve ardından da yeni kadın kolları il başkanının atanması bekleniyor. Durum böyle olunca Ak Parti Kadın kolları başkanlığı boş bir şekilde Cumhurbaşkanlığı seçimini geçirecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.