banner461
banner195

Nevşehir de Sürpriz Aday Olur Mu?

AK Parti yönetimi yerel seçimlerde adayları belirlemek için Genel Merkez'deki 'Kozmik odada' çalışmalarını sürdürüyor.Nevşehir de 9 Aday adayından kim Nevşehir Belediye Başkan Adayı gösterilecek?Yada....Sürpriz yaşanır mı?

Nevşehir de Sürpriz Aday Olur Mu?
25 Kasım 2013 Pazartesi 20:25

banner143
banner134
Yaklaşan yerel seçimlerle birlikte siyasi atmosfer de iyice ısındı.Ak Parti cenahında neredeyse adayın belli olması beklenen son haftaya girilirken kulislerde dışarıdan bir aday olabilir söylentileri çıktı.

Müracaatta bulunan adaylar haricinde dışarıdan herhangi bir aday çıkabilir mi? Çıkması durumunda Nevşehir'deki dengeler nasıl değişir veya Ak Partiyi nasıl etkiler. Biraz da bunun üzerinde duracağız.

Performans ölçen Anketler yapıldı-Temayül Bitti-Milletvekilleri ve İl Başkanından Teşkilat görüşleri alındı-Araştırmalar Baskın Anket ve Kanaat Önderleri ile son rütuşlar ve Başbakan Erdoğan ın önüne çıkacak son iki isim belirlenecek.

Bu genel akış içinde Başbakan Erdoğan farklı bir stratejiyle bu liste dışından da bir isimi Aday gösterebileceği sürprizinede hazır olunması gerektiği belirtiliyor.

Müracaatta bulunan adaylar haricinde dışarıdan herhangi bir aday çıkabilir mi? 

İşte AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Aday adayları dışında Yücel Menekşe, Memduh Oğuz ve Ahmet Belada isimleri bu bağlamda isimleri zikredilen ilk isimler...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir ekspres - 4 yıl önce
hasanın gitmesi kesinleşti. zaten orda iki aday var yenilerden rıdvanda hasanda geri hizmete gitmeli. yeni bir kan lazım. yeni bir başkan lazım. ak partiye hizmet etmiş iki aday var gerisi tefuruattır.
Avatar
akp li başkan - 4 yıl önce
yucel menekse olacak aradan sıyrılıp çıkacak süpriz olacak işte
Avatar
rıdvan ahayır - 4 yıl önce
rıdvan olursa yazıklar olsun küçük işlerin küçük adamı
Avatar
ak ak ak - 4 yıl önce
rıdvan köybaşı veya hasan ünver olur başkası kesinlikle olmaz olsa da zaten hasan başkanın başlattığı projelerin altından kalkamaz özellikle kalenin kentsel dönüşümü o projenin altından kalkabilecek 3 isim var 1 hasan 2rıdvan 3 ebubekir bunların dışında kimse beceremez
Avatar
suprız - 4 yıl önce
bu saaten sonra süpriz falan beklemeyın

hasan unver le devammmmmm o kadar
Avatar
nev - 4 yıl önce
nevşehirin halini rıdvan bilir
Avatar
belada mı - 4 yıl önce
ekip onu tarihin tozlu sayfalarına gömdü daha ordan çıkamaz
Avatar
mali - 4 yıl önce
yücel menekşe en uygun aday