banner461
banner195

Nevşehir de “Üç Milletvekili de Üç Hilal’den Olacak”

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Milletvekili adaylarının basına tanıtıldığı Toplantıda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı, 7 Haziran seçimlerinde Nevşehir’de Milliyetçi Hareket Partisinin hedefinin üç milletvekilini de kazanmak olduğunu dile getirdi.

Nevşehir de  “Üç Milletvekili de Üç Hilal’den Olacak”
13 Nisan 2015 Pazartesi 23:09

banner143
Bizimle Yürü NEVŞEHİR
İlgili Galeriye Git
banner134
 Toplantıda konuşan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı, 7 Haziran seçimlerinde Nevşehir’de Milliyetçi Hareket Partisinin hedefinin üç milletvekilini de kazanmak olduğunu dile getirdi.

Taşçı, “Milliyetçi Hareket Partisi 7 Haziran seçimleri öncesinde yoğun ve titiz çalışma sonrasında adaylarını belirlemiştir. 12 aday adayı içerisinden Sayın Mehmet Varol, Sayın Sait Yüksel ve Sayın Mustafa Uğur adaylarımız olarak belirlenmiştir.

Aday adaylığı sürecinde yoğun gayret gösteren tüm aday adaylarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra adaylarımız daha büyük bir azimle çalışmalarını sürdürecektir. Biz Nevşehir’imizin makus talihini değiştirmek için tüm gücümüzle çalışacağız. AKP iktidarı ülkemizi ekonomik kaosa, bölünmelere, kutuplaşmaya, yoksulluk ve yolsuzluğa sürüklemiştir.

Halkımız artık yalanlara, yolsuzluklara, ihanet şebekelerine dur demek için yeni bir çıkış noktasına yönelmiştir. Bu seçimlerde halkımızın yol arkadaşı Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır. Yıllardan beri Nevşehir’in sorunlarına duyarsız kalan AKP vekilleri Nevşehir’in vekilleri olduklarını yeni hatırlamış olacaklar ki, kendilerini Nevşehir’de görmeye başladık. Oysa biz onları başka bir ilden seçilmiş zannediyorduk. AKP artık yolun sonundadır. Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir’de üç milletvekilliğine de taliptir. Köylümüzün, esnafımızın, çiftçilerimizin, memurumuzun, işçimizin, kadınlarımızın sorunlarını biliyoruz. Biz inanıyoruz ki, üç milletvekili de üç hilalden olacak” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gümbür gümbür - 3 yıl önce
akepeliler korkunun ecele faydası yok!bu sefer mhp geliyor.hemde 2-1 alıyor.
Avatar
ülkücü - 3 yıl önce
koyu bır ülkücü olarak 3 vekıl beklemenın hayal olduğunu düşünüyorum.belkı bu yazıyı okuyan gonuldaslarım bana kızacak ama mhp once kendı gonuldaslarını kollayacak kı oy oranları artsın.yoksa akpden yada chp den geşecek oyları beklemeyle bu ıs olmaz.syn baskanımda dahıl bu konuda cok umursamaz davranılıyor.inşallah 1997 once sıne donebılırız de bu sıkıntılar kalmaz yoksa bız bırbırımızı kollamadığımız surce akp en az 2 vekıl alır burdan.mehmet varol a bağlı olarak ümit beslıyoruz ne kadar acı bır durum mılliyetci camiia açısından..kendımızı bıtırıyoruz sayın başkanım...
Avatar
Murat - 3 yıl önce
inşallah. 3 te 2 de olsa iyi sonuç
Avatar
acaip - 3 yıl önce
Gulsemmi aglasammi bilemedim bu nasıl bir ego nasıl bir acaipliktir
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
3 Milletvekili ni anca ruyanizda görürsünüz! !
Avatar
ÜZÜLMEYİN - 3 yıl önce @vatandaş
hırslanma vatandaş :) bu dönem 3-0 ı ancak siz rüyanızda göreceksiniz :)
Avatar
mhpli - 3 yıl önce
sen önce rüyanda görmüşmüydün sahte vatandaş
Avatar
avnı akkuş - 3 yıl önce
bu sefer sansı hak etti mhp yıllardır akp ye oy verdıkte ne oldu organızeye gelecek lastık fabrıkası ıcın dogalgaz getıremeyen vekıl ıstemıyoruz..ders vermek ıcın mhp