banner461
banner195

Nevşehir de yerel seçim anketi yapıldı.

AK Parti Genel merkezi tarafından yaklaşan 2014 Mart Yerel Seçimler öncesinde Anketler yapıldı.

Nevşehir de yerel seçim anketi yapıldı.
25 Haziran 2013 Salı 17:58

banner143
banner134
AK Parti Genel merkezi tarafından Bilgi Bankasında veri olarak hazırlanan Dosyalara konulmak üzere ANAR, Pollmark ve Denge isimli kamuoyu şirketleri tarafından yürütülen anketler büyük oranda tamamlandı.

''AK Parti Genel Merkezinde anketlerin tamamlanıp, gerekli analizlerin yapılması planlanıyor. Bayram sonrası anket sonuçlarını parti yönetimine sunulacak. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında sonuçlar inceleyecekler.''

Anketlerde Ne Soruldu?

Anketlerde vatandaşlara, ilk olarak mevcut belediye başkanınından memnun olup olmadıklarını soruları soruldu…

Ayrıca Yerel Seçimlerde  ''Kimi belediye başkanı olarak görmek istersiniz?'' şeklindeki başka bir soruyla da ''zemin yoklaması'' yapıldı.

Bu şekilde mevcut Belediye Başkanlarının performansları ölçülürken,Başarısız olan ve Parti oylarıyla ters orantı sağlayan Belediye Başkanları yerine Vatandaşlarımızın Nabzı yoklanarak “Belediye Başkan adaylarının isimleri de ortaya konulmuş olacak.

Yaklaşan yerel seçimlere hazırlık sürecini hızlandırılarak diğer seçimlerin aksine bu sefer Başkan adayları belirlenmesi sürecinde ciddi çalışmalar yürütülüyor.

Vatandaşlarla yapılan Anketler sonrası oluşan tablo Genel Merkezce istişare edilerek, AK Parti il, ilçe ve belde teşkilatlarıyla, kadın kolları ve gençlik kollarıyla da yaparak, en doğru isim üzerinde karar verilecek.   

AK Parti de Öncelik Büyükşehirlerde ve Başarılı Belediyelerin devamının açıklanması olacak. Daha sonrası Problemli belediyelerin Başkan Adaylarının tespitinde olacak.AK Parti Genel Merkezi ince eleyip sık dokuyarak Halkın beklentilerine cevap verecek,vizyon misyon sahibi ve Başarılı olacak isimlerin Aday gösterilmesine kesin gözle bakılıyor.Özellikle yıpranan başarısız olmuş ve hizmeti ne olursa olsun halktan kopmuş isimlerin bir sonraki 2014 Mart Yerel seçimlerinde kesinlikle aday gösterilmeyeceği belirtildi.

Anket ve Değerlendirmeler sonunda Nevşehir de bir çok Belediye Başkanlarının Değişebileceği belirtiliyor...Bekleyip görelim...

Herşey güzel olacak…

Nevşehir Değişime Hazır..!

Şimdi Nevşehir’de Yeni Dönem Başlıyor..!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
müslüman - 5 yıl önce
inşallah avanos belediye baskanıda değişir
Avatar
Ak partili - 5 yıl önce
nevşehir beledıye başkanıda değişir inşlah
Avatar
50 - 5 yıl önce
beğenilmeyen istenmeyen tüm belediye başkanları değişmeli buna uçhisar da dahil olmalalıdır
Avatar
hasan paşa - 5 yıl önce
hasan paşa oldu, biz paşa istemiyoruz bize hizmetkar istiyoruz o bakımdan mutlaka değiştirmeli, yeter zülm ile idare ediyor, sonu berbat olmadan gitmeli
Avatar
semihh - 5 yıl önce
kaymaklıda değişim zamaanı mevcut belediye başkanı akparti vizyonuna yakışmıyor.
Avatar
Kapadokya - 5 yıl önce
bence her belediye başkanı değişmeli her zaman yenilikler getirecek başkanlara ihtiyacımız var..
Avatar
müslim - 5 yıl önce @müslüman
müslüman rumuzlu şahıs,yaradandan kork avonos beledi̇ye başkani avanosa çağ atlattı be mübarek ben konyalıyım avanosun çağ atladığını yatırımlar için bir cazibe merkezi haline geldiğini sokağında gezerken anlıyorum.mantıklı yorum yapın lütfen...
Avatar
mali - 5 yıl önce
nevşehire genç girişimci. dürüst çalışkan vizyonu olan bir başkan atanır inş