banner461
banner195

Nevşehir Görbir'den Meclis ziyareti

Nevşehir görmeyenler kültür ve birleşme derneği olarak;hac ibadetini yapıp döndükten sonra başını kapatıp meclise giren Kahramanmaraş milletvekili Sevde Beyazıt Kaçar'a TBMM'de ziyaret ettiler...

Nevşehir Görbir'den Meclis ziyareti
09 Kasım 2013 Cumartesi 12:14

banner143
Nevşehir Görbir'den Meclis ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir görmeyenler kültür ve birleşme derneği olarak;hac ibadetini yapıp döndükten sonra başını kapatıp meclise giren Kahramanmaraş milletvekili Sevde Beyazıt Kaçar'a TBMM'de ziyaret etti.

Kendisini böyle bir davranışta bulunduğu için kutladık.Kendisine iğne oyalı yemeniyi mecliste takdim ettik.Kendiside bizim yapmış olduğumuz ziyaretten çok memnun olduğunu keşke her sivil toplum kuruluşunun böyle duyarlı olmalarının temennilerinde bulundu.
daha sonra nevşehir milletvekillerimizle hasbihal ederek yapıalacak seçimler için istişare ettik.kendileride bu ziyaretten çok memnun olduklarını ve duygulandıklarını ve bizlerle bu istişarelerin devam edeceğini ifade ettiler.bu ziyaretler esnasında eski bakanlarımızdan Esat Kıratlıoğlu'nun oğlu olan Ahmet Esat kıratlıoğlu'na rastladık.Oda bizi çok sıcak bir kanlılıkla karşılayarak Ankara'da yapacağımız ziyaret yerlerine bize eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.