banner461
banner195

Nevşehir Kozaklı Arası 20 Km Daha Yakınlaşacak

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider tarafından yapılan ortak açıklamada, geçtiğimiz yıl içerisinde turizm yolu kapsamına alınan Topaklı-Özkonak yolunun yapımı için Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özaslan ile görüştüklerini belirtti. ...

Nevşehir Kozaklı Arası 20 Km Daha Yakınlaşacak
11 Aralık 2012 Salı 11:49

banner143
banner134

 Nevşehir´i Kozaklı ilçesi ile 20 km daha yakınlaştıracak olan Topaklı-Özkonak yolunun yapılacağı bildirildi.

 

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider tarafından yapılan ortak açıklamada, geçtiğimiz yıl içerisinde turizm yolu kapsamına alınan Topaklı-Özkonak yolunun yapımı için Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özaslan ile görüştüklerini belirtti.

 

AK Partili vekiller Kozaklı-Nevşehir bağlantısının devamı olan ve Kozaklı´yı Nevşehir´e 20 km daha yakınlaştıracak yol için 3 Milyon TL ödeneğin Kültür Turizm Bakanlığı tarafından önümüzdeki günlerde Nevşehir İl Özel idare Genel Sekreterliği hesabına aktarılacağını kaydetti. AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider tarafından yapılan ortak açıklamada, geçtiğimiz yıl içerisinde turizm yolu kapsamına alınan Topaklı-Özkonak yolunun yapımı için Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özaslan ile görüştüklerini belirtti. AK Partili vekiller Kozaklı-Nevşehir bağlantısının devamı olan ve Kozaklı´yı Nevşehir´e 20 km daha yakınlaştıracak yol için 3 Milyon TL ödeneğin Kültür Turizm Bakanlığı tarafından önümüzdeki günlerde Nevşehir İl Özel idare Genel Sekreterliği hesabına aktarılacağını kaydetti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan - 6 yıl önce
milletvekillerimiz boş durmuyor çalışıyor
Avatar
Ahmet YILMAZ - 6 yıl önce
o kadar parayı 2-3 senede bozulacak asvalta dökmektense bir hızlı tren yolu yaptırın ebedi torunlarımızda faydalansın.