banner461
banner195

Nevşehir MHP adayı, Mehmet Varol Basına Tanıtıldı

Bugün MHP Hizmet binasında İl Başkanı Göksel Taşçı,Başkan vekili Eyyüp Öz,Merkez İlçe Başkanı Av.Burak Kalfaoğlu,Ülkü Ocakları Başkanı ve Tüm ilçe ve belde teşkilat üyeleri ile basın mensuplarının yoğun katılımlarında aday tanım toplantısı düzenlendi.Resmi Adaylığı açıklanan Nevşehir MHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol Adaylık konusunda yaptığı açıklamasında şunları ifade etti...

Nevşehir MHP adayı, Mehmet Varol Basına Tanıtıldı
26 Aralık 2013 Perşembe 14:37

banner143
MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehir MHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol konuşmasında; Saygıdeğer Basın Mensupları

Değerli Hemşerilerim

Bugün burada 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Nevşehir Belediye Başkanlığı' na aday olduğumu açıklamak amacıyla toplanmış bulunmaktayız.

Öncelikle Halkıma hizmete talip olmayı bize nasip eden Cenab-ı Hakka Hamd ediyorum.

Bu görevi şahsıma kayık gören tüm hemşerilerime şükranlarımı arz ediyorum.

Bilhassa bu vazifeyi şahsıma tevdi eden l başkanıma, merkez ilçe başkanıma, kadın kolları başkanıma ve yönetim kurullarına, ayrıca teşkilatlarıma ve dava arkadaşlarıma bana duydukları güven ve inançtan dolayı teşekkür ediyorum.

Siyasi düşünceleri ne olursa olsun şahsıma teveccüh gösteren tüm hemşerimizle birlikte, omuz omuza ve gönül gönüle vererek yapılması zor görünen icraatların nasıl kolayca gerçekleştiğini hep birlikte göreceğiz.

Özünde hizmet ve kul hakının olduğu bu görevi, Cenab-ı  Allah'ın yardımıyla başararak, onun rızasını kazanacağımıza da inanıyorum.

Hakkaniyet duygularıyla aday olan tüm arkadaşlara da başarılar diliyorum.

Bu vesile ile 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan seçimlerin şahsımıza, şehrimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temennni ediyor, sayhılar sunuyorum dedi...

Daha sonra konuşan 

MHP İl Başkanı Göksel Taşçı ise konuşmasında ise şunları söyledi.

‘’ Saygıdeğer misafirler, değerli dava arkadaşlarım sinesinde vatan, millet ve bayrak sevgisini şerefle taşıyan Aziz Nevşehirliler, MHP olarak uzun süredir 30 Mart 2014 mahalli idareler seçimleri sebebiyle titiz ve öz verili bir çalışma sürecini geride bırakmış bulunuyoruz.

Kamuoyu ile daha önce paylaşmış olduğumuz adaylarımıza kıymetli Nevşehirlilerin göstermiş olduğu yoğun ilgi selini görmek bizler için memnuniyet verici ve teşvik edici olmuştur.

MHP Teşkilatları olarak Nevşehir’in tamamına talip olduğumuzu buradan bir kez daha vurgulamak isterim.
Bu sebeple aday tercihlerimizi bilgili dürüst, fedakar  ve milletine hizmetkar aynı zaman da çağı yakalayan milletin değerlerini yücelten ve halkın her türlü meseleleri ile yakından ilgili aday profilleri üzerinde yoğunlaştırdık.
Bütün bu hususları gözetirken aynı zamanda değerli hemşerilerimizin de dilek, temenni ve uyarılar bizim için yol gösterici olmuştur.

Bu hususlardan hareket ile Nevşehir Belediye Başkanlığı için gerek teşkilatımız gerek ülkücü milliyetçi tabanımız ve gerekse Nevşehirli veya Nevşehir’de ikamet eden vatandaşlarımızın yüksek oranında gösterdiği güven ve teveccüh nedeniyle MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayımız olarak 10 yıl il başkanlığımızı gurur ile yapmış partili partisiz bütün vatandaşlarımızın haklı sevgisine ve güvenine mahzar olmuş Nevşehir’imizin öz evladı gerçek şehri emini sayın Mehmet Varol Beyefendiye huzurlarınızda tüm Nevşehir kamuoyuna takdim ediyorum. Mehmet Varol’un sadece bizlerin adayı değil tüm Nevşehir’imizin adayı olduğunu belirtiyor onu önce Yüce Rabbimize sonrada siz değerli Nevşehirlilere emanet ediyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
beyler - 4 yıl önce
şu temizliğe bak, şu efendiliğine bak,hayırlı olsun
Avatar
reco - 4 yıl önce
sayın varol nevşehirlinin imtihanıda sen olacaksın,insanları çok zor durumda bıraktın, dürüstlük ,efendilik her şey var nevşehirli nasıl b ir imtihan olacak göreceğiz
Avatar
SAHİR SOLMAZ NERDESİN? - 4 yıl önce
genel seçimlerde paraşütle nevşehir semalarından süzülen sahir solmaz nerdesin? şimdi niye gelip belediye başkanlığına aday olmadın? bu memleketin mehmet varol gibi yiğit ve temiz evlatlarını harcayan ankaradaki kurt politikacılardan artık gına geldi!
Avatar
hulusi kurt - 4 yıl önce
mhp nin pırlanta gibi bir adayı halkın içinden bizden biri haydi nevşehirli hemşerilerim yeter artık dur demek için mehmet varolu başkan edelim yolun nuz açık olsun
Avatar
süper - 4 yıl önce @SAHİR SOLMAZ NERDESİN?
süper bir yorum yazmışınız ellerinize sağlık .
Avatar
VAROLLLLLLLL - 4 yıl önce
haydi nevşehir sıra varolmakta
Avatar
nev - 4 yıl önce
bırakın hayalperesliği bu mhp çivi dikecek yürek yok durup durup varol demeyin yav nevşehirli dönen tekere taş koyacak kadar acemi değil ama yinede 30 marta kadar sevinin varol a üzülüyom resmen parti kullanıyor milletvekilliğinde şansı varken niye 2 ye çektiler biraz oda gurur yapsın
Avatar
halk adamı - 4 yıl önce
nevşehirli̇ni̇n hali̇ne aciyorum yokmu akpden aday olcak nevşehi̇rli̇ ni̇ğdeli̇ gelmi̇ş nevşehi̇ri̇ yöneti̇yor kozaklida i̇lçe başkani yapacak kozaklili kalmamişta ni̇ğdeli̇ yöneti̇yor yaziklar olsun damat feri̇t torunlarina