banner461
banner195

Nevşehir MHP Gece Gündüz Demeden Çalışıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanlığı 1 Kasım 2015 Pazar ünü yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesinde çalışmalarına devam ediyor.

Nevşehir MHP Gece Gündüz Demeden Çalışıyor
18 Ekim 2015 Pazar 00:50

banner143
banner134
 Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığı 1 Kasım 2015 Pazar ünü yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesinde çalışmalarına devam ediyor.

MHP Nevşehir Milletvekili Adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Hüseyin Ödemiş 1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde seçim çalışmalarına ilçe ziyaretleri ile devam ederken MHP Merkez İlçe Başkanlığı ise akşamları seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu ve Yönetimi Uçhisar Belde Başkanlığında partililer ile bir araya geldi. MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu Uçhisar’da partililer ile yapmış olduğu toplantıda 1 Kasım tarihinde yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinin önemine değinirken burada partililer ile fikir alışverişinde bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.