banner461
banner195

Nevşehir MHP Heyeti Bankaları Gezdi

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Heyeti, Belediye Başkan adayı Mehmet Varol ile birlikte il merkezindeki banka şubelerini gezdi.

Nevşehir MHP Heyeti Bankaları Gezdi
22 Ocak 2014 Çarşamba 20:25

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Heyeti, Belediye Başkan adayı Mehmet Varol ile birlikte il merkezindeki banka şubelerini gezdi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Göksel Taşçı, İl Başkan Yardımcısı Nevzat Öndegelen ve Eyüp Öz’ün de katıldığı ziyaretlerde İlimiz merkezinde yer alan bütün banka şubeleri ve şube müdürleri ziyaret edildi.

Bu gezi esnasında kendilerini gören esnaflara da kısa süreli ziyaretlerde bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol ve beraberindeki Milliyetçi Hareket Partisi heyeti bu ziyaret trafiğinin önümüzdeki günlerde daha da yoğunlaşacağını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bekır - 4 yıl önce
allah kimsenın gönlünü gözünü mühürlemesin.ainesi iştir kişinin lafa bakılmazzz akkkkk akkkkkk
Avatar
KERİM - 4 yıl önce @adam
ak partinin yüzde 50 oyu göktenmi geldi.basiretli chp li mhp li verdi ben niye destek olmayayim.mesele vatansa gerisi teferruatinn
Avatar
öz memleketli - 4 yıl önce
mhp ye bi tane bile oy vermedim ama bu seçimlerde oyum mhp'yedir.
Avatar
BEKİR - 4 yıl önce
ak partiye ve türkiyeye kurulan kumpas ortada.onun için inadına akparti nevşehie recep tayyip erdoğanın başını önüne eğdirmez.
Avatar
kerim - 4 yıl önce
mhp liyim ama bu sefer oyum akpartiye son olaylar gözümüzü açtı.oyun büyük aklı selim bunu gerektirir
Avatar
hasan - 4 yıl önce
bu seçimin akp ile mhp ile alakası yok nevşehirin geleceği için oylar sayın varola bu sefer...
Avatar
Bakir kardeş - 4 yıl önce
r.t.e önce oğlu bilal in başını bi yerden kaldırsın, banka genel müdürünün ayakkabı kutusundaki 4,5 milyon doları bi açıklasın, bakan oğlunun avindeki 7 adet para kasasını ve para sayma makinesi ile dolarları bi açıklayın oğlu bilai bi aklanmasıı sağlasın sonra kumpastan bahsedin. bakanın koluna 700 milyonluk saati abd yada israil yada dış güçlermi taktı. ah aklı evvel katrdeşim gözünüü bi açıp bi baksan göreceksin ama açmıyorsun
Avatar
destek - 4 yıl önce
allah güç kuvvet versin sayın varol desteğimiz seninle