banner461
banner195

Nevşehir MHP'de Hareketli Günler

Nevşehir MHP’de kongre heyecanı başlıyor, bu isimler kulislerde konuşuluyor.

Nevşehir MHP'de Hareketli Günler
15 Kasım 2014 Cumartesi 12:00

banner143
banner134
MHP Nevşehir il ve ilçe teşkilatlarında Genel Merkezin talimatıyla Aralık ayında kongre süreci başlayacak. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 26 Ekim tarihli il ve ilçe teşkilatlarına gönderdiği genelgeyle,Nevşehir kongre sürecinin Aralık ayında başlayacağı ve 2015 Ocak ayında yapılacak olan İl kongresiyle tamamlanacağı bildirildi. MHP Aralık ayında Acıgöl, Avanos, Derinkuyu, Gülşehir, Hacıbektaş, Kozaklı, Ürgüp ve Merkez ilçe kongrelerini tamamlamayı hedefliyor.Teşkilatlar bu tarihler arasında kalmak kaydıyla kongrelerini icra edecekler. Nevşehir MHP Teşkilatı Aralık ayı içersinde Merkez İlçe Kongresini Ocak ayı içersinde de İl Kongresini yapmayı planlıyor. 

Konuşulan İsimler;

MHP’de her ne kadar derin bir sessizlik yaşansa da aslında hareketli saatlerin yaşanmaya başladığı günler geldi. Nitekim Haziran 01 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde MHP’den birçok isim Milletvekilliği için nabız yoklamaya başladığı gelen bilgiler arasında. 

İşte hiçbir yerde ismini görmediğiniz sadece ve ilk kez Nevşehir’de Haberin Merkezi www.fibhaber.com haber sitesinde MHP’den milletvekilliği için ismi geçenler;

Resmi olmayan kulislerde dolaşan bilgilere göre;

1-    Mehmet Varol

2-    Sahir Solmaz

3-    Burak Kalfaoğlu

4-    Alpaydın Eroğlu

5-    Fazlı Koç

6-    Mustafa Uğur

7-    Emircan Ünlü

8- Göksel Taşçı

9- Hüseyin Yapar


10-Cengiz Kaya


MHP’de şimdiden ismi konuşulan isimler bu şekilde. Her geçen gün daha başka isimlerinde eklenmesi beklenirken en büyük sürpriz Ömer Ay isminin de bu listeye eklenmesi bizler için hiç de sürpriz olmaz ya sizler için…

Öte yandan İş Adamı Musa Ertaş ve Bekir Ödemiş isimleride Milletvekilliği adaylığı için hazırlık yaptığı kulağımıza gelen bilgiler arasında.

Delege çalışmalarının son hızla devam ettiği MHP'de ki bayrak yarışının nasıl neticeleneceği merak konusu. www.fibhaber.com olarak Bize ulaşan bu bilgilerin haricinde aday olacak olan isimlerin bize ulaşması halinde paylaşmaya devam edeceğiz. 

Bir dip not : Uzun yıllar MHP ye hizmet etmiş ve partinin MYK Üyesi olan Sayın Sahir Solmaz ismi MHP Genel Merkezinde üzerinde en çok konuşulan isim olduğuda kulaklarımıza geliyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ülkücü - 4 yıl önce
cengiz kaya başkanı bu isimler arasında göremedik,yıllarca hizmet etmiş bir isim olarak nevşehirimizede hizmet edecektir.
Avatar
mhpli - 4 yıl önce
fazlının,burakın partide kaç günlük emeği varmışta vekillik düşünüyorlarmış
Avatar
R.K - 4 yıl önce @mhpli
onlarin vekillik düşündükleri sadece gazetede yazan bir yazi,kendileriyle görüşmüş gibi yorum yapmayin,ayriyeten kimin nekadar emeğinin olduğunu kim nekadar biliyo,ben hak ediyom diyosaniz aday adayliğinizi açiklayin,insanlara ön yargili davranmayin,ismi geçen hepsi altta sunulan zengin abiler hariç partiye yakişan insanlar..benimde görüşüm bu..
Avatar
mhpli - 4 yıl önce
cengiz kaya bu işin içinde olmalı
Avatar
mhpli - 4 yıl önce
cengiz kaya bu işin içinde olmalı
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
cengiz kaya da bu listede olmalıydı
Avatar
nevşhili kız - 4 yıl önce
Bnce göksl taşçıııı
Avatar
kartal - 4 yıl önce
sonuna kadar ocaktan yetişmiş bir insan olarak cengiz kaya