banner461
banner195

Nevşehir MHP’de Hedef Yükselecek mi?

Nevşehir Milliyetçi Hareket Partisinde 7 Haziran seçimlerinde kazanılan bir milletvekili sayısının 2’ye çıkarılması hedefi erken seçimlerde kendisini hissettirecek.

Nevşehir MHP’de Hedef Yükselecek mi?
02 Eylül 2015 Çarşamba 15:34

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Milliyetçi Hareket Partisinde 7 Haziran seçimlerinde kazanılan bir milletvekili sayısının 2’ye çıkarılması hedefi erken seçimlerde kendisini hissettirecek.

7 Haziran seçimlerinde kazanılan 50 bine yakın oyun artırılması ve bir değil iki milletvekili çıkarılabilmesi için daha gayretli bir seçim çalışması yapmayı hedefleyen Milliyetçi Hareket Partisinde önümüzdeki günler oldukça hareketli geçeceğe benziyor.

Milliyetçi Hareket Partisinin 13 yıllık Milletvekilliği özlemine son veren Mehmet Varol, Sait Yüksel ve Mustafa Uğur üçlüsünün yeniden aynı liste ile mi, yoksa bir iki değişiklikle mi erken seçime gireceğini ise süreç ortaya koyacak.

Erken seçim öncesinde aday adaylığı başvurusunda bulunanlardan ücret almayacak olan Milliyetçi Hareket Partisinde aday adayı sayısının 7 Haziran seçimlerine oranla artıp artmayacağı da merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.