banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, 3. Tarım Orman Şûrasına katıldı

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divan Üyesi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle düzenlenen 3. Tarım Orman Şûrasına katıldı.

banner503
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, 3. Tarım Orman Şûrasına katıldı
22 Kasım 2019 Cuma 16:04

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divan Üyesi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen 3. Tarım Orman Şûrasına katıldı.

T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle, Tarım ve Orman Bakanlığının himayesindeki 3. Tarım Orman Şûrasına katılan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, şuranın gerek ülkemiz, gerek Nevşehir'imiz tarımı için hayırlara vesile olmasını diledi.

Milletvekili açıkgöz açıklamasında; "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan’ın teşrifleriyle Türkiye 3. Tarım Orman Şûrası sonrasında son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve TC. Tarım Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli ile hasbihal ettik. “Üreten, gelişen, orman varlığını koruyarak artıran Nevşehir ve  Türkiye için çalışıyoruz.” dedi.

Şurada Milletvekili Açıkgöz'e Nevşehir Tarım ve Orman Müdürü Okan Yılmaz'da eşlik etti.

İşte merakla beklenen ve alınan kararları içeren III. Tarım Orman Şûrası Sonuç Bildirgesini okumak için TIKLAYINIZ!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.