banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, Kaymaklı'da seçim çalışmasına katıldı

TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında Kaymaklı beldesini ziyaret etti.

banner15
Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, Kaymaklı'da seçim çalışmasına katıldı
09 Şubat 2019 Cumartesi 14:42

banner143
banner134

TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Nevşehirin merkez ilçeye bağlı Kaymaklı beldesini ziyaret ederek AK Parti Kaymaklı Belediye Başkan Adayı Ali Altuğ ile birlikte seçim çalışmalarına katıldı.  

Kaymaklılı Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz burada yaptığı açıklamada; "Kaymaklı Beldemizdeyiz.‬ ‪“AK Parti’mizin gerçek sahibi milletimizdir. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde değişmeyecek tek şey milletimizin iktidarıdır. Kaymaklı Belediye Başkanımız Halit Elma’ya üstün gayretleri, emekleri için teşekkür ederiz; Kaymaklı, bir ve beraber olarak Belediye Başkan adayımız Ali Altuğ ile 31 Mart’ta yola devam diyor inşaAllah. Memleket İşi Gönül İşi milletimiz her daim kazanır.‬ Yeraltı ve yerüstü zenginlikleri ile Kaymaklı büyümeye, gelişmeye ve istikrara milletimizin desteğiyle hazır.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.