banner461

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz; Sivas'ta 'Reisimizin yanındayız'

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Sivas Kongresi' nin 100. yılı dolayısıyla düzenlenen AK Parti Sivas Teşkilatının yemeğine katıldı.

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz; Sivas'ta 'Reisimizin yanındayız'
05 Eylül 2019 Perşembe 15:06

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Sivas Kongresi' nin 100. yıl dönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarında düzenlenen AK Parti Sivas Teşkilatının yemeğine katıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Sivas İl Teşkilatının düzenlediği akşam yemeğinde bir araya geldi. ‬

AK Parti Sivas İl Teşkilat yemeğinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aynı masada oturan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; 
"Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Sivas İl Teşkilatımız akşam yemeğinde bir aradayız.  ‪“Yiğidolar her zamanki gibi tek yürek millete hizmete sevdalı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan’ın ve AK kadrolarımızın yanında, teşekkürler Sivas” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.