banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz “Teşekkürler Ak Kadınlar”

AK PARTİ Nevşehir Kadın Kolları Teşkilatımızdan gelen hemşehrililerimizi TBMM AK PARTİ Grup toplantımızda misafir ettik.

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz “Teşekkürler Ak Kadınlar”
12 Temmuz 2016 Salı 18:40

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Murat GÖKTÜRK ve Ebubekir GİZLİGİDER Beyefendiler kadın kollarımızdan gelen misafirlerimizi konuk ettiler.
 
      Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ ” Bu davanın gerçek kahramanları sizlersiniz, AK kadınlarımızdır. 14 yıldır üstün fedakarlıkla yılmadan, yorulmadan bu kutlu davada çalıştınız. Her birinizin emeği çok, sizler AK Parti’ mizin temel taşısınız. Kutlu yürüyüşe hep birlikte devam edeceğiz. Sayın Genel Başkanımız Başbakanımız Binali YILDIRIM Beyefendilerin de ifade ettiği gibi ‘Milletine emreden değil, milletine hizmet eden devlet AK Parti iktidarında meydana geldi.’ bu davada AK Parti Nevşehir ailesi olarak sizlerin katkısı her zaman takdire şayan olmuştur. Ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdınız; Teşekkürler AK Kadınlar.” dedi.
 
        Hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından ziyaret son buldu.

 
IMG_8357
IMG_8362
IMG_8388
IMG_8391
IMG_8352
IMG_8355

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.