banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz Ürgüp'de Esnaflarla Buluştu

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz , 1 Kasım Erken Genel Seçim çalışmaları için Ürgüp ilçesinde vatandaşlarla buluştu.

Nevşehir Milletvekili Açıkgöz Ürgüp'de Esnaflarla Buluştu
06 Ekim 2015 Salı 23:31

banner143
Ürgüplüler Açıkgöz'ü Bağrına Bastı ... !
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz , 1 Kasım Erken Genel Seçim çalışmaları için Ürgüp ilçesinde vatandaşlarla buluştu.

Milletvekili Açıkgöz, Ak Parti Ürgüp İlçe teşkilatını da ziyaret ederek , AK Parti Ürgüp ilçe Başkanı Mustafa Kılıç’la da bir süre görüştü.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 26. dönem Milletvekili 1.sıra Adayı Eczacı Mustafa Açıkgöz Daha sonra Ürgüp te İlçe Teşkilatıyla birlikte esnaf ziyaretlerinde bulunarak sorunlarını dinledi. Vatandaşlarla sohbet etti.Ürgüplü esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Açıkgöz, burada vatandaşların beklentilerini dinledi. 

Açıkgöz, 1 Kasım seçimi sonrasında Allah nasip ederse Nevşehir'e milletvekili olarak hizmet edeceğini söyledi. Ügüp'te devam eden yatırımların tamamlanması ve yeni  hizmetlerin gelmesi, yatırımların düzenli olarak yapılması için gayret sarf edeceğini vurgulayan Açıkgöz, vatandaşların ve esnafların sorunlarını da Ankara'’ya ilgili bakanlıklara ileterek çözülmesini sağlayacağını ifade etti.

Gün boyu Ürgüp'te vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Milletvekili Açıkgöz,“Vatandaşımızın ilgisi çok müspet durumda şu anda. Çok güzel bir yaklaşım var. Tüm vatandaşlarımızın basiret gözü açık olduğundan, meseleyi ülke meselesi olarak görüyor. Umutlarının merkezinde AK Parti var. Zaten 7 Haziran’da da verdiği mesajda bunu söylüyor. AK Parti yüzde 41 oyla birinci yapıldı. Dolayısıyla bizim umudumuz ve yeniden Türkiye’yi inşa edecek kadrolar AK Parti’de. Ama gidiniz ve eksikliklerinizi tamamlayınız denildi. Şu anda biz eksikliklerimizi tamamladık geri döndük. Allah’a hamd olsun halkımızla buluşuyoruz” diye konuştu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.