banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Adayı Göktürk; “Biz yola halkımıza hizmetkar olmak için çıktık”

Nevşehir’in Avanos İlçesine bağlı köylerde seçim gezilerini devam ettiren Nevşehir Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili adayı Murat Göktürk, geziler sırasında köy sakinlerinin sıcak ilgisiyle karşılaşıyor.

Nevşehir Milletvekili Adayı Göktürk; “Biz yola halkımıza hizmetkar olmak  için çıktık”
22 Nisan 2015 Çarşamba 16:07

banner143
Nevşehir Milletvekili Adayı Göktürk; “Biz yola halkımıza hizmetkar olmak  için çıktık”
İlgili Galeriye Git
banner134
 Nevşehir’in Avanos İlçesine bağlı köylerde seçim gezilerini devam ettiren Nevşehir Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili adayı Murat Göktürk, geziler sırasında köy sakinlerinin sıcak ilgisiyle karşılaşıyor. Ziyaret ettiği her köyde vatandaşlarla kısa sohbetler yapan Göktürk’e başta turizmciler olmak üzere esnaflar büyük moral kazandırıyor.

Avanos İlçesine bağlı köylerde ve turizm bölgelerinde seçim gezisini AK Parti İl, İlçe ve Gençlik Kolları yönetim kurulu başkan ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, belediye ve il genel meclisi   üyeleri ile sürdüren Murat Göktürk’e Avanos halkı büyük ilgi gösteriyorlar.

Öte yandan ziyaretler sırasında halkla kısa sohbetler yapan Göktürk’e vatandaşlar, köylerde alt ve üst yapı hizmetlerinin mükemmel olduğunu belirterek, bugüne kadar yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Vatandaşlar, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde kendilerine tam destek vereceklerinin sözünü vererek; “AK Parti Milletvekillerimiz başta olmak üzere bütün parti teşkilatlarımız bu güne kadar bizlere olan desteğini ve güvenini hep göstermiştir. Bizlerde 7 Haziran günü , üzerimize düşeni en iyi şekilde yapacağız” şeklinde konuştular.

Gerçekleştirilen   ziyaretlerde kendilerine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu söyleyen  Nevşehir Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili adayı Av.Murat Göktürk, insana odaklı hizmeti ana ilke olarak kabul eden bir düşünce içerisinde çaba harcadıklarını belirterek, kendilerine gösterilen yakın ilgi ve destekten dolayı, Avanos halkına teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.