banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Gizligider'den Esnaf Ziyareti

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, çarşı , pazar ve sanayi esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet ettiler.

Nevşehir Milletvekili Gizligider'den Esnaf Ziyareti
07 Ağustos 2017 Pazartesi 19:37

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Nevşehir'de pazar, sanayi ve çarşı esnafını ziyaret ederek alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet ettiler.

Çarşı esnafına ziyarette bulunarak onlarla sohbet edip ihtiyaçlarını dinleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Milletvekili Gizligider, gerek ilimiz merkezi gerekse ilçe,belde ve köylerde sürekli vatandaş ziyaretleriyle halkın ayağına giderek istek ve sorunları yerinde dinleyip çözüm ürettiklerini belirtti.


Milletvekilleri Gizligider'in, cenazeden düğüne kadar Nevşehirlilerin yanında olduğunu belirten vatandaşlar da; "Milletvekilimizin gönül kapısı hepimize açık. Bunu Milletvekilimizin görev süresince gördük, görüyoruz. Sağolsun vekilimiz, vatandaş olarak bizlerin sıkıntılarına kulak veriyor. Kendisine teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştular.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.