banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Gizligider'den şoför esnafına ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Nevşehir’de faaliyet gösteren Nevşehir Özel Halk Otobüsleri ile okul servis şoförlerini ziyaret etti.

Nevşehir Milletvekili Gizligider'den şoför esnafına ziyaret
05 Ocak 2018 Cuma 15:20

banner143
banner134
Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası'nı ziyaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, daha sonrada Nevşehir’de faaliyet gösteren Nevşehir Özel Halk Otobüsleri ile okul servislerinin yöneticileri ile bir araya geldi.

Nevşehir Özel Halk Otobüsleri Durak Başkanı Yaşar Esen ve durak çalışanı şoförlerini ziyaret eden Milletvekili Gizligider, şöförlerin dertlerini dinleyerek bir süre sohbet etti. Durak çalışanlarının şehir içi taşımacılıkta önemli bir görev yerine getirdiğini belirten Gizligider, halkın ulaşım hizmetlerinden sistemli olarak yararlandırılması yönünde vatandaş-şoför işbirliğinin en üst düzeyde ortaya konulmasının hizmet kalitesini de artıracağını kaydetti. 


Ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan Gizligider; "Meclis tatilde ama vekillerin tatili dostlarla hasbihalle olur.Şoförler Odası ve Otobüsçülerimizle taleplerini değerlendirdik.Ankara’da tekrar buluşup çözüm için kolları sıvamak üzere anlaştık" dedi..

Nevşehir Özel Halk Otobüsleri Durak Başkanı Yaşar Esen’ de ziyaretten büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek,Milletvekili Gizligider'e teşekkür etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ramazan bilge - 12 ay önce
Birde otobüste şu nakit para işi bitse artık Türkiye'nin nerdeyse heryerinde kartlı biniş sistemi var burada yok bayağı gerideyiz