banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Gizligider Hastanede Tedavi Görüyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Av. Ebubekir Gizligider,geçtiğimiz gün yüksek ateş nedeniyle evinde rahatsızlanınca başkent Ankara da ki özel bir Hastaneye Kaldırıldı.

Nevşehir Milletvekili Gizligider Hastanede Tedavi Görüyor
05 Mart 2014 Çarşamba 17:54

banner143
banner134

FİB Haber Merkezimiz tarafından arayarak geçmiş olsun dileklerimizi ilettiğimiz AK Parti Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Av. Ebubekir Gizligider “ Küçük bir hastalık geçirdim Doktorlarımız bana çok iyi bakıyorlar Allah onlardan razı olsun burada rahatım çok iyi kısa sürede iyileşeceğim inşallah “dedi.


Gizligider,Yattığı yataktan da olsa Nevşehir ve ülke gündemini yakından takip ettiğini ifade ederek,Nevşehir Milletvekili arkadaşlarımız olsun Başkanımız Hasan Ünver ve Ak Parti il ve ilçe Başkanlıkları olsun sürekli istişare halinde olduklarını ve Allah kısmet ederse iyileşir iyileşmez bende 30 Mart Yerel seçimlerine ilişkin çalışmalara başlayacağım dedi.

Gizligider,Tüm Nevşehirli hemşehrilerine bu vesile ile selam saygı ve sevgilerimi gönderiyorum,Bizlerden dualarını eksik etmesinler dedi.

Tedavisiyle bizzat kendi ilgilenen Hastane Yetkili Doktoru “Şu an milletvekilimizin sağlığı gayet iyi. Bize geldiğinde 39 derece ateş halsizlik,Gözünde Konjonktivit,baş ağrısı şikayetleri ile hemen hastanemizde tedaviye aldık.Halen hastanemizde tedavisini sürdürüyoruz korkulacak bir şey yok kısa bir süre daha kendisini hastanemizde misafir ettikten sonra taburcu edeceğiz “dedi.

AK partisinden milletvekilliği yapan Gizligider’ e FİB Haber Merkezi olarak geçmiş olsun dileklerini sunarak acil şifalar diliyoruz..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aysee... - 4 yıl önce
Acil sifalar... biz size hastalikta degil her daim duaciyiz...
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
Sayın milletvekilim geçmiş olsun ama bir sitemimiz var son 10 gündür çok intizar alıyorsunuz benim şahit olduğum siyasi görüşü farklı ama resmi kurum hizmet alımında çalışanlarla ugrastiginiz söyleniyor
Avatar
ahmet1 - 4 yıl önce
Aile ve sosyal politikalar olarak acil sifalar diliyoruz
Avatar
adalet - 4 yıl önce
geçmiş ola sayın vekil
Avatar
aile - 4 yıl önce
sayın vekilim geçmiş olsun allah acil şifalar versin
Avatar
Necmi CANTEKİN - 4 yıl önce
sayın vekilim geçmiş olsun acil
şifalar dilerim.görüşmek dileği ile
Avatar
Necmi CANTEKİN - 4 yıl önce
sayın vekilim geçmiş olsun acil
şifalar dilerim.görüşmek dileği ile
Avatar
Hüsamettin Karataş - 4 yıl önce
Çok geçmiş olsun sayın vekilim rabim acil şifalar versin