banner461
banner195

Nevşehir Milletvekili Göktürk, Nevşehir Halkının Bayramını Kutladı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk Nevşehir halkının Kurban Bayramını kutladı.

Nevşehir Milletvekili Göktürk, Nevşehir Halkının Bayramını Kutladı
23 Eylül 2015 Çarşamba 17:50

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk Nevşehir halkının Kurban Bayramını kutladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk yayınlamış olduğu mesajında, Toplumumuzu bir arada tutan en önemli yapı taşlarından biri olan ‘’Bayramlar’ aynı zamanda barış, dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleridir dedi.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk mesajında şunları kaydetti;


‘’İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan bayramların, sosyal ve kültürel hayatımızda ki yerleri son derece önemlidir AK Parti iktidarlarının ilk gününden bugüne kadar toplumsal değerlerimize ve ülkemizin gelişimi yolundaki tüm demokratik, siyasi ve ekonomik engellerle mücadeleye her zaman daha fazla önem verildiği büyük bir gerçek. Milletimizi sarsılmaz bir şekilde birbirine bağlayan bağlara eklenen bir bütünün parçası olan demokratikleşme adımlarının memleketimizde estirdiği bayram havasıyla bu mutluluğun ve umudun bir parçası olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

“Yeni Türkiye’de, geleceğimizi farklı bir vizyonla inşa ederken, dünyanın neresinde olursa olsun her mazluma sahip çıkmaya devam edeceğiz. Nasıl ki zalimin dini, dili, ırkı, mezhebi ve milletine bakılmıyorsa ;mazlumun da dini, dili, ırkı, mezhebi ve milletine bakılmaz. Yüce Rabbim, kesilen kurbanların, yapılan ibadetlerin, edilen duaların hürmetine zalimlere fırsat vermesin. Mazlumlara ise güç ve kuvvet versin. Bu vesileyle bütün hemşerilerimin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularla kutluyor, mübarek bayramın başta Nevşehir’imizin,  Ülkemiz olmak üzere tüm Müslümanlara ve insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.