banner461

Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Gaziantep'i Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, Gaziantep'te bir dizi temaslarda bulundu.

banner15
Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Gaziantep'i Ziyaret Etti
18 Şubat 2019 Pazartesi 15:03

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, Gaziantep'te bir dizi temaslarda bulundu.

Gaziantep temasları sırasında kentte çeşitli ziyaretlere de katıldığı dile getiren Menekşe, Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte önce Gaziantep Valisi Sayın Davut Gül, ardından Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin'i ziyaret ederek istişarelerde bulunulduğunu kaydetti.

Milletvekili Menekşe ‪Gaziantep ziyaretine ilişkin Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında,

"Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte Gaziantep Valimiz Sayın Davut Gül’ü ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledik. Misafirperverliği için kendisine teşekkür ederim...‬

Akabinde, ‪61. Hükümet Aile ve Sosyal Politikalar kurucu Bakanımız, 22-23 ve 24. dönem Gaziantep Milletvekilimiz ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin’i, yine Milletvekili arkadaşlarımızla ziyaret ederek seçim çalışmalarında başarılar diledik...‬

‪Gaziantep programımız kapsamında Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte Zeugma Antik Kent Eserler Müzesindeyiz, bir kez daha güzel ülkemiz #Türkiye’mizin her bir köşesinin tarih dolu olduğuna şahit olduk.‬

Günü taziye ziyaretimizle tamamlayarak, Gaziantep Milletvekilimiz Sait Kirazoğlu’nun Muhterem babası Turan amcamıza Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyorum." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe'ye Gaziantep ziyaretinde Funny Gıda Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Muzaffer Leblebici eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.