banner461
banner195

Nevşehir Milletvekilleri Adalet Bakanı Sadullah Ergin’le Bir Araya Geldi

Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile Yemekte bir araya geldiler.

Nevşehir Milletvekilleri Adalet Bakanı Sadullah Ergin’le Bir Araya Geldi
13 Şubat 2013 Çarşamba 12:33

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile bir araya gelerek Türkiye Gündemi ile İlimiz Nevşehir de yapılması planlanan Adalet Sarayı konusuna ilişkin konularda görüşme yaptılar.

Adalet Bakanı Sadullah Ergin ile kahvaltıda bir araya gelen Nevşehir' Milletvekilleri 4. Yargı paketinden ülke gündemine ve Nevşehir de yapılması planlanan Adalet Sarayı konusuna kadar samimi ve sıcak bir sohbet gerçekleştirdiler. 

Adalet Bakanı Ergin ile bir araya gelen AK Parti Nevşehir Milletvekilleri,Nevşehir de yapılacak olan Adalet Sarayı na ilişkin yakında önemli gelişmelerin yaşanacağının müjdesini verdiler.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri görüşme sonrası yaptığı açıklamlarında:Sayın Adalet Bakanımız Sadullah Ergin ile yaptığımız görüşme sonrasında
 Nevşehir de yapılacak olan Adalet Sarayında istediğimiz degişiklik ve eklentileri neticelendirdik ihale ilanı inşallah en kısa sürede yapılacak bu vesile ile yakın ilgileri için Adalet Bakanı Sayın Sadullah Ergin'e çok teşekkür ediyoruz dediler.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.