banner461
banner195

Nevşehir Milletvekilleri, DSİ Genel Müdürü Acu ile görüştü

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk, Devlet ve Su İşleri Genel Müdürü Murat Acu'yu makamında ziyaret etti.

Nevşehir Milletvekilleri, DSİ Genel Müdürü Acu ile görüştü
12 Mart 2018 Pazartesi 19:52

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk,Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Murat Acu'yu makamında ziyaret ederek, Nevşehir'le ilgili 2018 yatırımlarını görüştü.

Ziyaret kapsamında açıklamalarda bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; " DSİ Genel Müdürü Murat Acu’yu makamında ziyaret ederek İlimizde devam eden, gölet, içme suyu tesisleri ve isale hatları, dere ıslahı, taşkın koruma projeleri ile 2018 yatırım programına alınması gereken projeler üzerinde verimli bir çalışma yaptık ve taleplerimizi ilettik. Büyüyen Nevşehir Güçlü Türkiye için Durmak Yok Çalışmaya Devam" dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider de ziyarete ilişkin açıklamasında, "DSİ Genel Müdürü Murat Acu’nun makamında bir araya gelerek İlimiz Nevşehir'de devam eden sulama ve kanal projeleri ile 2018 yatırım programına alınması gereken projeler üzerinde verimli bir çalışma yaptık" dedi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Faysal - 11 ay önce
Sonuç
Avatar
Hasan - 11 ay önce
Sayın vekiller spor Bakanı ile görüşün millet müjde bekliyo
Avatar
Hasan - 11 ay önce
Sayın vekiller spor Bakanı ile ne zaman görüşeceksiniz spor Müdürlüğü personeli müjde bekliyor