banner461
banner195

Nevşehir Milletvekilleri Gizligider, Göktürk ve A. Erdal Feralan’ın bayram mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ebubekir Gizligider, Murat Göktürk ve Ahmet Erdal Feralan Ramazan Bayramı Mesajı yayınladılar. Milletvekilleri Ramazan Bayramı mesajında, “Bayramların toplumsal barış için sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik için mükemmel bir vesile ve eşsiz bir fırsattır.

Nevşehir Milletvekilleri Gizligider, Göktürk ve A. Erdal Feralan’ın bayram mesajı
19 Ağustos 2012 Pazar 14:29

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ebubekir Gizligider, Murat Göktürk ve Ahmet Erdal Feralan  Ramazan Bayramı Mesajı yayınladılar. Milletvekilleri Ramazan Bayramı mesajında, “Bayramların toplumsal barış için sevgi, dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik için mükemmel bir vesile ve eşsiz bir fırsattır. Bayramların toplumu bir arada tutan en önemli yapı taşlarından biri olduğunu ifade eden Nevşehir Milletvekilleri “Birlik ve beraberliğimizi daima korumalı aramıza nifak sokmak isteyenlere asla izin vermemeliyiz. İnsan olmanın önemini hatırlatan bayramlar dargınlıkları ve kırgınlıkları geride bırakarak kucaklaşmak ve kaynaşmak yönünde güzel fırsatlar sunmaktadır.

Vatandaşlarımızın bu anlayışla bu mübarek günleri değerlendireceğine inanıyoruz” dediler.Bu vesile ile tüm halkımızın Ramazan Bayramını Tebrik eder Hayırlara vesile olmasını cenabı haktan niyaz ederiz” dediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.