banner461
banner195

Nevşehir Milletvekilleri ve Başkan Körükcü Avanoslu Esnaflarımızı Ziyaret Etti

Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir Milletvekillerimiz A. Erdal Feralan, Av. Murat Göktürk, Av. Ebubekir Gizligider ile birlikte Avanos Belediye Başkanı Dr. Mustafa Körükcü, Avanos çarşı merkezinde esnaflarımızı ziyaret ettiler.

Nevşehir Milletvekilleri ve Başkan Körükcü Avanoslu Esnaflarımızı Ziyaret Etti
12 Nisan 2013 Cuma 17:14

banner143
Nevşehir Milletvekillerimiz ve Avanos Belediye Baş
İlgili Galeriye Git
banner134

 Ziyarette; Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir Milletvekillerimiz A. Erdal FERALAN, Av. Murat GÖKTÜRK, Av. Ebubekir GİZLİGİDER, Avanos Belediye BaşkanıDr. Mustafa KÖRÜKCÜ, Avanos Belediye Başkan Yardımcısı Orhan TAŞ ile birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi Avanos İlçe Başkanı Serkan FERALAN ve ilçe teşkilatı esnaflarımızı ziyaret ederek gündeme ilişkin konular üzerine sohbet ettiler.

 

Avanos Kadın Girişimler Kooperatifinde öğlen yemeği yendikten sonra, Merkez Camiinde kılınan Cuma namazına müteakip esnaflarımız ziyaret edildi. Ziyaretlerde, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelinerek çay içildi ve gündeme ilişkin konular üzerinde sohbet edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
darısı bizim hasan paşaya inşallah çarşıda esnaf ziyareti yaparken onuda görürüz.gerçi seçim yaklaşıyo gezme ihtimali yüksek.