banner461
banner195

Nevşehir Milletvekillerine Gör-Bir'den Hayırlı Olsun Ziyareti...!

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği’nin (GÖRBİR) Başkan ve üyeleri AK Parti Nevşehir Milletvekillerine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Nevşehir Milletvekillerine Gör-Bir'den Hayırlı Olsun Ziyareti...!
24 Aralık 2015 Perşembe 18:25

banner143
banner134
Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği’nin (GÖRBİR) Başkanı Erol Mutlu , Başkan Yardımcısı Hafız Mahmut Kemikkıran ile dernek üyeleri, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider'e Mecliste hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

GÖR-BİR Başkanı Erol Mutlu, ziyarette AK Partili Nevşehir Milletvekillerini teker teker makamlarında ziyaret ederek kendilerine başarılar diledi. Dernek Başkan Yardımcısı Hafız Mahmut Kemikkıran'da Milletvekillerini tebrik edip hayırlı olsun dileklerini iletirken Ülkemizin birliği Milletimizin dirliği için sürekli dua ettiğini belirtti.
 
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider ise GÖR-BİR Dernek Başkanı Mutlu’ya ,Hafız Mahmut Kemikkıran ve Nevşehir Vatan Şehitleri Ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi ve dernek üyelerinin  bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.