banner461
banner195

Nevşehir Milletvekillerine TBMM’de Hayırlı Olsun Ziyareti

1 Kasım Genel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden 26. Dönem Nevşehir Milletvekili seçilen Nevşehir Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Nevşehir Milletvekillerine TBMM’de Hayırlı Olsun Ziyareti
10 Aralık 2015 Perşembe 20:52

banner143
banner134
TKDK Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk ve Nevşehir Turizm İl Müdürlüğünden Cengiz Ekici , Nevşehir Milletvekillerini Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’de ki makamlarında ziyaret ederek ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular. 

Ziyarette, Nevşehir’in sorunları ve çözüm önerilerini masaya yatırdılar.

Nevşehir Milletvekilleri ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan konukları ile Nevşehir’in çözüm bekleyen acil ve kronik sorunları ile yapılması gerekenler konusunda görüş alışverişinde bulundular.

TKDK Nevşehir İl Koordinatörü Murat Asiltürk, Nevşehir Milletvekillerimiz Sayın Murat GÖKTÜRK, Sayın Ebubekir GİZLİGİDER ve Sayın Mustafa AÇIKGÖZ'ü TBMM'DE Makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Rabbim yar ve yardımcıları olsun dedi.

Ekici'de açıklamasında; Nevşehir Milletvekillerimiz Sayın Murat GÖKTÜRK, Ebubekir GİZLİGİDER, Mustafa AÇIKGÖZ'Ü TBMM'de ziyaret ederek 25.dönem Milletvekilliklerinin hayirli olmasi dileklerimizi ilettik dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.