banner461
banner195

Nevşehir Milletvekillerinin Bugünkü Durağı Avanos

AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Erdal Feralan Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider Ramazan ayı dolayısıyla iftarda partilileri,vatandaşlar ve yerel yöneticilerle bir araya gelmeye devam ediyor.Gülşehir’le başlayıp Acıgöl,Göre,Ortahisar derken dünde Derinkuyu ilçesinde vatandaşlarla buluşan Nevşehir Milletvekilleri nin bugünkü durağı Avanos ilçemiz olacak.

Nevşehir Milletvekillerinin Bugünkü Durağı Avanos
08 Ağustos 2012 Çarşamba 15:07

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Erdal Feralan Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider Ramazan ayı dolayısıyla iftarda partilileri,vatandaşlar ve yerel yöneticilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Gülşehir’le başlayıp Acıgöl,Göre,Ortahisar derken dünde Derinkuyu ilçesinde vatandaşlarla buluşan Nevşehir Milletvekilleri nin bugünkü durağı Avanos ilçemiz olacak.

Bugün Dışişleri Bakanı Davut Başbakanımız Erdoğan ın eşi emine hanım ve kızı ile birlikte bir takım incelemelerde bulunmak üzere, Arakan da ki Müslüman kardeşlerimizin yanında olacak olan Nevşehir Milletvekilimiz Av.Ebubekir Gizligider’in yer alamayacağı iftar programına çok sayıda AK Parti Merkez il,ilçe teşkilatı ile Belediye Meclis üyeleri,Muhtarlarımızın da yer alması bekleniyor.

Avanos Belediyesi ile Avanos AK Parti İlçe Başkanlığının birlikte verdiği iftar programında ev sahipliği AK Parti Avanos İlçe Başkanı Serkan Feralan ile Avanos Belediye Başkanı Dr.Mustafa Körükcü yapacaklar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.