banner461
banner195

Nevşehir Milletvekillerinin Yoğun Hafta Sonu Maratonu

Yoğun bir tempo içinde çalışan AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan, Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk’ün bu hafta sonu programı oldukça yoğun geçti.

Nevşehir Milletvekillerinin Yoğun Hafta Sonu Maratonu
06 Ekim 2012 Cumartesi 19:08

banner143
Tarım Bakanlıgı Heyeti ve Nevşehir Milletvekilleri
İlgili Galeriye Git
banner134

 Yoğun tempo içinde çalışan AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan, Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk’ün bu hafta sonu programı oldukça yoğun geçti.

Nevşehir Milletvekillerinin Yoğun Hafta sonu mesaileri

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan, Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk hafta sonu Nevşehir programı yoğun şekilde başladı.

Nevşehirli Tarım çiftçilerinin sorunlarına çözüm arayışları adına bugün Kapadokya Dedeman Otelde saat:10:00 da başlayan Tarım Sektörü Ortak Akıl Toplantısına katılan Nevşehir Milletvekilleri,Enderun Vakfının 2000 Evler mahallesinde Erkek Öğrenci Yurdu temel atma törenleri,Nevşehir Baro Başkanlık Seçimleri sonrasında, Tarım Bakanlığından oluşan üst düzey ekibiyle birlikte Nevşehir de ki doğal depolarımızı gezdiler. Depolarla birlikte Patatesin tohumdan sofraya dönüşen endüstrisini gösteren Nevşehir Milletvekilleri Tarım Bakanlığı heyetine bilgiler verdiler.

Konuya ilişkin olarak açıklamada bulunan Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider: İnşallah iki yıl sonra sadece Nevşehirde ki bu firma ürettiği tohum çeşitleri itibariyle ithalatı bitirecek. Bu fabrikaların çoğalması lazım temennisinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.